• Головна
  • В музеї історії міста-курорту відкрився мистецько-документальний проєкт
14:38, 22 червня 2020 р.

В музеї історії міста-курорту відкрився мистецько-документальний проєкт

У Трускавці в музеї історії міста-курорту відкрився мистецько-документальний проєкт «Молитва до Митрополита. Софія», - інформує Трускавецька міськрада.

Відкрили виставку у неділю, 21 червня, в День міста-курорту Трускавця. Завітав мистецький проєкт у наше місто вперше. Тут виставка поповнилася роботою «Брати» місцевого художника Левка Микитича. Раніше проєкт вже експонувався в кількох локаціях у Львові та в Нагуєвичах в Державному історико-культурному заповіднику. 

IMG_1560.jpg

IMG_1560.jpg

Про проєкт

В проєкті зібрані унікальні твори сучасних митців, які у різножанрових композиціях відтворили образ графині Софії Шептицької, меморіальні світлини Софії та її родини, що відкрили для себе шляхетну вдачу цієї жінки. Над створенням мистецької колекції працювали знані львівські митці, а саме Петро Сипняк, Оксана Тріска-Романів, Тарас Лозинський, Володимир Богуславський, Остап Лозинський, Василь Заблоцький, Віталій Гайдар, Теодозій Салій, Вікторія Шатковська, Любов Лебідь-Коровай, Олександр Гончарук, Марія Гупало, Адріан Косо, Левко Микитич, Віктор та Наталя Проданчуки.

IMG_1556.jpg

IMG_1556.jpg

Оповідь про садиби Фредрів та Шептицьких, а також про рід Фредрів і батька графині Софії, визначного польського драматурга Олександра Фредра розповів відомий краєзнавець, поціновувач музейного мистецтва, співголова історико-краєзнавчого клубу «Сива давнина» Ігор Ліщинський.

Також перегляньте:

У Трускавці військовий санаторій святкував ювілей - 80 років!

Міжнародний Олімпійський День: у Дрогобичі пройшов велопробіг

Негода в Україні призвела до масових затоплень міст (ВІДЕО)

Штрафи за несплату комуналки зростуть у 6 разів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#трускавець #музей #проєкт
live comments feed...