• Головна
  • Розбита вулиця Помірецька три роки чекає завершення ремонту
10:18, 22 червня 2020 р.

Розбита вулиця Помірецька три роки чекає завершення ремонту

Розбита вулиця Помірецька три роки чекає завершення ремонту
Мешканці вулиці Помірецької у Трускавці скаржаться на жахливий стан, в якому їхня вулиця перебуває роками. Ремонт дороги розпочинали ще три роки тому, однак основна частина вулиці досі в жалюгідному стані.
"Стидно більше за саме місто курорт. Люди, що приїжджають на відпочинок та лікування, зокрема в клініку відновного лікування, кожен день спостерігають таку господарку нашого курорту та якість вулиць.
А найбільше соромно, що діти в інвалідних візках та їх батьки з цілої України і інших країн змушені спостерігати цю печальну картину. Про людей що тут живуть і кожен день спостерігають цю бездіяльність та чують пусті обіцянки взагалі мовчу. Але бачу що люди відповідальні за це не переймаються, взагалі" - пише трускавчанин Андрій Скибак.
На ремонт вулиці Помірецької кошти з місцевого бюджету виділяли. Ще три роки тому вулицю почали капітально ремонтувати. Зробили частину від перехрестя з вул. Степана Бандери до перехрестя з вул. Данила Галицького та частину з протилежної сторони - від перехрестя з вул. Бойківською до вул. Карпатської (об'їзної), біля клініки Казявкіна.
Однак середина вулиці досі чекає ремонту та перебуває в жахливому стані, - дорожне покриття повністю розбите. Мешканці вулиці скаржаться та просять ремонту тривалий час. Але, ймовірно, що й цього року ремонт завершити не зможуть. Через кризову ситуацію, викликану пандемією коронавірусу, - коштів на ремонти в місті бракує, тому більшість перехідних робіт залишаються замороженому стані.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...