• Головна
  • У Німеччині відкрили пам'ятник Леніну
09:54, 22 червня 2020 р.

У Німеччині відкрили пам'ятник Леніну

У Німеччині відкрили пам'ятник Леніну

Демократична Німеччина. В місті Ґельзенкірхен, незважаючи на спротив влади та місцевих мешканців, встановили двометрову статую лідера російських більшовиків Володимира Леніна.

Про це повідомляє Радіо Свобода

Пам’ятник встановили біля штабквартири радикальної лівої Марксистсько-ленінської партії Німеччини. На церемонії були присутні декілька сотень людей, - прихильників партії.

Пам’ятник Леніну тут хотіли встановити ще у квітні, до його 150-річчя, але через епідемію коронавірусу встановлення перенесли.

Що важливо, - і місцеві жителі, і влада виступали проти встановлення цього пам'ятника. Міська рада міста Ґельзенкірхена навіть подала до суду, намагаючись зупинити відкриття статуї, назвавши Леніна представником насильства, придушення, терору і величезних людських страждань.

Але влада міста суд програла, - аргументи ради про те, що статуя "порушить вигляд" розташованого поблизу історичного банку, були відкинуті, а марксистам відкрити пам’ятник таки дозволили.

 

 

Речник міської ради Мартін Шульман говорив у квітні, що "лише кілька людей з Марксистської партії хочуть (встановлення пам’ятника Леніну – УП), більше ніхто".

За його словами, після того, як мерія програла суд, вона не має вибору, "оскільки земля, на якій мають встановити статую, перебуває в приватній власності".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...