• Головна
  • Уряд послабив обмеження для кафе, готелів, ТРЦ, фітнес-клубів та закладів культури
08:50, 21 червня 2020 р.

Уряд послабив обмеження для кафе, готелів, ТРЦ, фітнес-клубів та закладів культури

Уряд послабив обмеження для кафе, готелів, ТРЦ, фітнес-клубів та закладів культури

Кабінет міністрів України виключив з постанови про продовження карантину з 22 червня до 31 липня пункт про заборону роботи закладів громадського харчування і торгово-розважальних центрів, готелів і баз відпочинку, закладів культури, розважальної діяльності та фітнес-центрів.

Відповідно до опублікованої оновленої постанови, до 31 липня забороняється тільки діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Інше дозволено, але з певними обмеженнями. Заборони чи обмеження встановлюватиме регіональна влада.

В оновленій постанові залишилася тільки заборона на проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю понад однієї людини на 5 кв. м площі будівлі або території (якщо захід відбувається на відкритому повітрі), де проводиться захід. На організатора заходу накладається відповідальність за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше 1,5 м, - повідомляє Захід.нет

Раніше уряд робив винятки із заборони роботи закладів громадського харчування, ТРЦ і готелів, наприклад, дозволяв обслуговування чотирьох відвідувачів за столиком на вулиці з дистанцією між столиками 1,5 м або роботу магазинів у ТРЦ, а також вводив додаткові послаблення в регіонах, які відповідали необхідним для цього критеріям.

Карантинна постанова набуває чинності у понеділок, 22 червня. Відповідно до неї, право встановлювати обмеження на роботу закладів громадського харчування, готелів, проведення масових заходів, роботу спортзалів або установ культури надано регіонам зі значним поширенням COVID-19 за поданням головного державного санітарного лікаря регіону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...