"Скелі Довбуша" тепер платні для відвідувачів

"Скелі Довбуша" тепер платні для відвідувачів

Не заплатиш - не проїдеш. А тепер і не пройдеш. Вхід на популярну туристичну локацію "Скелі Довбуша" став платним. Рішення пояснюють збільшенням потоку відвідувачів.

Про це повідомило "Болехівське лісове господарство" у Фейсбук. Наказ підписали ще наприкінці травня, - ціни за вхід затверджені з 1 червня.

За вхід одного пішого відвідувача треба заплатити 10 грн, за в'їзд автомобілем - 30 грн +10 грн за кожного пасажира. Також встановлено прайс на розведення вогнища, розкладання намету та ін.

"Скелі Довбуша" тепер платні для відвідувачів, фото-1

Йдеться про популярну на Івано-Франківщині туристичну зону під назвою "Скелі Довбуша". Рішення зробити вхід платним було прийнято виходячи з витрат на утримання зони відпочинку, поліпшення стану ландшафтного парку та прибирання території, що викликано збільшенням потоку відвідувачів - пише ресурс Знай.юа.

“У весняний і літній період збільшує потік відвідувачів в пам'ять про природу Довбушской скелі, яка викликає бік Болехівського лісгоспу зміцнення пам'яті природи, включаючи турботу і поліпшення стану ландшафтного парку , налаштування місць відпочинку, бар'єрів, інформаційних щитів, прибирання території та вивіз сміття, ремонт лісової дороги від пропускної здатності.” - зазначено в повідомленні.

У лісовому господарстві підкреслили, що вище перерахована робота виконується за рахунок держави, тому для збереження туристичної зони в належному стані необхідні додаткові кошти.

"Для часткового відшкодування цих витрат для компанії виданий порядок встановлених ставок для відвідувачів. Розмір вхідних тарифів на квиток обґрунтований" - додали в повідомленні.
"Скелі Довбуша" тепер платні для відвідувачів, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі