• Головна
  • Залізничне сполучення з Трускавцем можуть відновити до кінця червня
09:51, 19 червня 2020 р.

Залізничне сполучення з Трускавцем можуть відновити до кінця червня

Залізничне сполучення з Трускавцем можуть відновити до кінця червня

У Трускавці, можливо, залізничне сполучення відновлять до кінця червня. Головною умовою відновлення руху залізничного транспорту до міста-курорту є дозвіл обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій - повідомляє джерело.

Питання обговорювали днями у Трускавецькій міській раді під час робочої наради із залізничниками області.

До слова, залізничне і автобусне сполучення в Україні вже відновлено приблизно на 60-70%. Про це розповів міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«Решта чекають, щоб регіональні комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняли відповідні дозвільні рішення. Десь лише половина рухомого складу працює, десь – тільки внутрішні рейси, а міжобласні ні. Але запустилися і потяги, і «Інтерсіті». Є готовність відновити рейси до Польщі, чекаємо підтвердження польського МЗС, що згодні приймати наших громадян. Звісно, вже у форматі нової сучасності – маски, дезінфекція, соціальна дистанція, шахматна розсадка пасажирів», — зазначив міністр.

На робочій нараді в ТМР було присутнє керівництво виробничого структурного підрозділу «Львівська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» (В. Жемела, Н. Вахрамеєва) та начальниця залізничної станції Трускавець І. Селіванчик.

Залізничне сполучення відновлять відразу ж, як на це дасть дозвіл обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС). Сторони сподіваються, що це буде в другій половині червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...