• Головна
  • Карантин відкриває нові таланти: історія трускавчанки
Мотивує
10:23, 17 червня 2020 р.

Карантин відкриває нові таланти: історія трускавчанки

Мотивує
Карантин відкриває нові таланти: історія трускавчанки

Тривалий карантин вибив людей зі звичної життєвої колії, - багато хто втратив роботу та залишився без джерел доходу. Але життя продовжується і доводиться шукати нові можливості. Жінка, залишившись без роботи в час карантину, не опустила рук.

Історія, яку ми розповімо, зайвий раз доводить, як кризові ситуації можуть допомогти людям вийти із зони комфорту та знаходити нові можливості для заробітку та самореалізації.

Трускавчанка Жанна Гулянович – медсестра за професією. Практично все своє доросле життя вона провела у цій професії, - пропрацювала більше 15 років в одному з санаторно-курортних закладів міста. Однак, з початком карантину, в жінки почався непростий період, - вона, як і чимало інших працівників курортної сфери, залишилась без доходу.

«Я числюсь на роботі, але доходу це не приносить. А зарплату нам не виплатили ще за грудень» - розповідає Жанна.

Та карантинний час допоміг жінці відкрити в собі новий талант та розпочати власну маленьку справу, яка їй приносить задоволення, а тепер і гроші.

«Ще взимку в нас на роботу хтось приніс імбирні пряники. Я тоді довго їх роздивлялась, випитувала, як їх роблять, - було дуже цікаво. Після того я вирішила спробувати зробити такі вдома. Передивилась багато майстер-класів, перечитала багато інформації і спробувала. Але на той час було кілька спроб для себе, не для продажу. Я принесла їх на роботу, пригощала, дарувала знайомим» - згадує Жанна.

Коли розпочався карантин і жінка залишилась без доходу, - вона всерйоз задумалась про те, що треба щось змінювати. Адже просто сидіти на місці, і чекати, поки тобі щось впаде просто так із неба, - не вихід.

Підштовхнули в цьому напрямку і знайомі, - так Жанна зробила свої перші пряничні замовлення та почала публікувати свої роботи в соцмережах.

«Так в мене почали замовляти пряники – в школу на випускний, на торти, зараз – до дня медика».

Карантин відкриває нові таланти: історія трускавчанки, фото-1

Жінка навчилась робити усі складники самостійно та малює на пряниках свої оригінальні малюнки.

"В школі я любила малювати, - сьогодні малююю на пряниках"

Про те, щоб йти зі своєї основної професії Жанна поки не думає.

«Я працювала через день, думаю поки можна було б поєднувати це. Але взагалі коронавірус для нас став хорошим вчителем того, що треба мати якийсь запасний варіант, або вміти перепрофілюватися в кризовій ситуації» - каже Жанна.

Сьогодні ж жінка робить те, що їй подобається. Нова справа приносить їй задоволення та вдячних клієнтів.

Спілкувалась Ніна Федько

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...