• Головна
  • Перевізники самовільно відновлюють роботу
Дієвий протест
13:52, 16 червня 2020 р.

Перевізники самовільно відновлюють роботу

Дієвий протест
Перевізники самовільно відновлюють роботу

Перевізники, які декілька разів протестували під облдержадміністрацією з вимогами скасування заборони на громадські перевезення, вирішили самовільно відновити роботу.

Перевізники Львівщини, які працюють у сфері громадських перевезень, припинили акцію протесту біля Львівської ОДА та вирішили самостійно відновити приміські і міжміські перевезення, незважаючи на існуючу заборону.

Уже сьогодні, 16 червня, фірми планують випустити на маршрути близько 60% автобусів. Таке рішення перевізники прийняли після того, як обласна комісія ТЕБ та НС не дослухалася до їхніх вимог і не дозволила відновити роботу.

Ми почали потихеньку працювати. Бачимо, що влада не розуміє нас і те, що ми будемо стояти під стінами ЛОДА – вони абсолютно на це не реагують. Тому ми шукаємо інші шляхи реалізації своїх прав на працю , – повідомив голова Асоціації перевізників Львівщини.

У керівництві ЛОДА заявили, що відновлення перевезень будуть прямим порушенням встановлених обмежень і контролювати ситуацію мають поліція і Укртрансбезпека, - пише Захід.нет.

Перевізники вирішили укладати договори з підприємствами у районах, селах та селищах, - безпосередньо з місцевою владою, «щоби мати змогу легально працювати».

Рішення про самовільне відновлення руху підтримали усі перевізники Львівщини. Вони планують відновити перевезення на 60%. Станом на сьогодні в режимі спецперевезень їздять лише 7% приміських автобусів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...