• Головна
  • В Україні відновлюють міжнародне авіасполучення: які обмеження діятимуть?
12:03, 15 червня 2020 р.

В Україні відновлюють міжнародне авіасполучення: які обмеження діятимуть?

В Україні відновлюють міжнародне авіасполучення: які обмеження діятимуть?

Сьогодні, 15 червня, в Україні відновлюють міжнародне авіасполучення. Аеропорти здійснюватимуть менше рейсів, ніж зазвичай, при цьому діятиме ряд жорстких обмежень.

Про це розповів на недільному брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Після відновлення міжнародного авіасполучення з Україною усі інші країни будуть поділені на 2 групи – з поганою і сприятливою епідемічною ситуацією. У залежності від того, з якої країни прилітатиме пасажир, до нього будуть застосовуватись певні заходи безпеки» - зазначив Степанов.

За його словами, розмежування відбуватиметься на червоні і зелені зони. До червоних зон будуть відноситись країни з поганою епідемічною ситуацією, до зелених – зі сприятливою. Для такого розмежування буде застосовуватись показник кількості активних захворювань в країні. Якщо хворих більше, ніж 40 на 100 тисяч населення, то країна в червоній зоні, якщо менше – в зеленій, - повідомляє Українська правда.

Він пояснив, що іноземці, які прилітатимуть в Україну з червоних зон, повинні будуть проходити обсервацію або самоізоляцію, з зелених – ні.

Степанов додав, що при цьому усі іноземні громадяни повинні будуть мати при собі страховку на лікування він коронавірусу.

Перелік країн з якими матимемо авіасполучення та їх розмежування по зонах МОЗ обіцяє оприлюднити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...