ФК Трускавець готується до нового футбольного сезону

ФК Трускавець готується до нового футбольного сезону

Трускавецький ФК готується до відкриття футбольного сезону. Готують і центральний стадіон міста, - днями його покосили та покатали катком.

Через карантин проводити повноцінні заняття та футбольні матчі певний час було неможливо. Зараз, з послабленням карантину, футболісти повертають форму та готуються до нового сезону. Зокрема 6 червня команда зіграла перший товариський матч з Бориславом.

Днями стадіон, на якому проходять основні ігри місцевої команди покосили та покатали катком. Попередньо організація інформувала про підготовку лавочок для запасних гравців, які будуть встановлені на стадіоні.

"Сьогодні катком покатали наш стадіон. Дякуємо за роботу і порядок на стадіоні Білому І.І. і Бистрику В. , а також Дикалу О. - за надання косарки для косіння газону стадіону" - повідомляє ФК Трускавець на своїй сторінці у Фейсбук.

ФК Трускавець готується до нового футбольного сезону, фото-1 ФК Трускавець готується до нового футбольного сезону, фото-2 ФК Трускавець готується до нового футбольного сезону, фото-3

СФК «Трускавець» - громадська організація, створена у 2019 році, завдання якої - максимально залучити до футболу трускавчан, як в юнацький склад, так і в дорослий. На сьогодні в клубі вже є дві команди: дорослі та юнаки.

футбол Трускавець
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі