• Головна
  • Трускавецькі підприємці досі не можуть скористатись податковими пільгами
Казуси
15:51, 13 червня 2020 р.

Трускавецькі підприємці досі не можуть скористатись податковими пільгами

Казуси
Трускавецькі підприємці досі не можуть скористатись податковими пільгами

У Трускавці на час карантину було затверджено податкові пільги для бізнесу – нульову ставку єдиного податку. По завершенні карантину ставки єдиного податку мали б бути зменшені вдвічі - для першої групи – 5% від мінімальної заробітної плати, для 2-ої - 10% від мінімальної заробітної плати, замість існуючих 10% та 20% відповідно. Однак скористатись цим рішенням підприємці не можуть досі.

Рішення було прийняте сесією Трускавецької міської ради ще в квітні. Після ряду звернень від підприємців міста, які не могли здійснювати свою діяльність через введені в країні карантинні обмеження.

Однак ніхто з трускавецьких підприємців цим рішенням досі не скористався. Про це повідомляє видання Джерела Трускавця з посиланням на Дрогобицьку податкову інспекцію. Причина всьому – відсутність у рішенні КВЕДів підприємців, на яких поширюються прийняті податкові пільги.

На адресу Трускавецької міської ради податкова надіслала листа з пропозицією - внести зміни у рішення сесії, зазначивши види економічної діяльності підприємців, яких це рішення стосується.

Натомість у міській раді наполягають на тому, що рішення про пільги для підприємців першої і другої групи ухвалене відповідно до Постанови Кабміну, у якій вказано перелік заборонених видів діяльності під час карантину, але КВЕДи не прописані. Так як аналогічні рішення прийняли в Івано-Франківську, Черкасах, Житомирі, Тернополі, Чернівцях.

Міська рада може внести зміни в рішення і підприємці ще матимуть можливість скористатись податковими знижками. Однак, скористатись ним зможуть далеко не всі.Чимало видів підприємницької діяльності не потрапило під заборонену, але підприємці не могли її здійснювати, бо орендували приміщення в санаторно- курортних закладах міста, які в час карантину були зачинені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...