• Головна
  • Одну з найбільших дорожніх компаній Львівщини виставили на продаж, - через корупцію
Схеми
11:29, 12 червня 2020 р.

Одну з найбільших дорожніх компаній Львівщини виставили на продаж, - через корупцію

Схеми
Одну з найбільших дорожніх компаній Львівщини виставили на продаж, - через корупцію

Депутат Львівської обласної ради Роман Демчина заявив про продаж ПП «Рома». Це одна з найбільших компаній, що займається ремонтами доріг у Львівській області. Причина продажу бізнесу – повернення корупційних схем та вимоги відкатів від чиновників.

Вчора, 11 червня, Роман Демчина повідомив у Facebook про продаж свого ПП «Рома». В публікації автор пояснює, як 25 років працював, вкладаючи душу у власне підприємство, однак сьогодні, коли в галузь повернулись старі схеми, - сил боротись вже немає.

«Для людей, які цікавляться дорожнім будівництвом не є таємницею, що в цю галузь повернулись старі-добрі схеми, до яких я не хочу мати абсолютно ніякого відношення. Звичайно, можна боротись. Можна скаржитись в Антимонопольний комітет, писати листи до керівництва держави, судитись. Я приклав максимум зусиль. Але запалу та бажання до того щоразу стає все менше та менше.

Взагалі дуже важко щось доводити людям, які не розуміють необхідність прозорої, ринкової конкуренції. Набридло пояснювати чиновникам, що очікувати відкат – це не єдине, для чого вони є на своїх посадах» - написав Роман Демчина.

З 2016 року ПП «Рома» виграла тендерів на 1, 7 млрд грн. Однак останнім часом прозорі тендерні закупівлі почали вміло обходити. Незважаючи на те, що фірма може виграти тендер, надавши найвигіднішу пропозицію по ремонту дороги, - чиновники знаходять можливості скасувати тендер та заключити договір з тими, хто з ними «ділиться» та не гребує працювати в режимі відкатів.

Під дописом автора безліч коментарів, які зайвий раз підтверджують сумну тенденцію наявних корупційних схем.

Створене у 1995 році ПП «Рома» є однією із найбільших компаній, що займаються ремонтом доріг у Львівській області. Її власником і незмінним керівником є депутат Львівської облради від БПП («Європейська солідарність») Роман Демчина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...