• Головна
  • "Нафтуся для трускавчан буде безкоштовною. Крапка" - Андрій Кульчинський
Актуально
16:51, 9 червня 2020 р.

"Нафтуся для трускавчан буде безкоштовною. Крапка" - Андрій Кульчинський

Актуально
"Нафтуся для трускавчан буде безкоштовною. Крапка" - Андрій Кульчинський

Про це заявив на своїй сторінці у Фейсбук міський голова курорту Трускавець Андрій Кульчинський.

Нагадаємо, вчора, 8 червня, у Трускавці частково відновив роботу бювет мінеральних вод. Наразі працює питтєва галерея бювету, однак води трускавецьких родовищ там платні. Попередньо керівництво ТОВ "Трускавецькі лікувальні води" анонсувало встановлення карткової системи оплати за воду, після повноцінного відновлення роботи бювету. До липня вода мала залишатись безкоштовною.

Однак відкривши питтєву галерею, за воду почали брати гроші вже зараз. Ціна води невисока, за разову порцію Нафтусі (200 мл) треба заплатити менше двох гривень. Однак сам факт готівкової оплати за воду людей обурив. Особливо трускавчан, адже для місцевого населення воду обіцяли залишити безкоштовною.

"Нафтуся для трускавчан буде безкоштовною. Крапка" - Андрій Кульчинський, фото-1

Сьогодні міський голова Трускавця Андрій Кульчинський на своїй сторінці у Фейсбук запевнив, що Нафтуся для трускавчан залишатиметься безкоштовною.

"Нафтуся для трускавчан буде безкоштовною. Крапка" - Андрій Кульчинський, фото-2

Як саме налагодять процедуру безкоштовного відпуску води для місцевого населення поки не повідомляють. Цілком можливо, що вартість спожитої води місцевими мешканцями компенсовуватимуть підприємству із місцевого бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...