• Головна
  • Владислав Копач із Борислава потребує допомоги: у хлопчика діагностували злоякісну пухлину
19:25, 6 червня 2020 р.

Владислав Копач із Борислава потребує допомоги: у хлопчика діагностували злоякісну пухлину

Владислав Копач із Борислава потребує допомоги: у хлопчика діагностували злоякісну пухлину, фото-1

Владислав Копач із Борислава потребує нашої допомоги. У хлопчика діагностували рідкісну злоякісну пухлину головного мозку. 

Мама хлопчика Vita Vlad на сторінці у Фейсук  пише:

Після першого операційного втручання в крихітну голівку нашого малюка, за допомогою біопсії, лікарям вдалось взяти частину пухлини і було поставлено діагноз - Гермінома. Це один з видів пухлини, котрий найлегше піддається лікуванню. Все мало б обійтись прийомом чотирьох курсів хіміотерапії, після котрих пухлина повинна була б зменшитись у розмірах і опісля залишалось пройти ще кілька курсів опромінення для остаточного закріплення позитивного результату. Та після проходження двох курсів хімії та контрольного МРТ, пухлина не те, щоб не зменшилась, а навпаки - почала поступово збільшуватись.

Владислав Копач із Борислава потребує допомоги: у хлопчика діагностували злоякісну пухлину, фото-2

Лікарі зрозуміли, що щось не те, вдарили на сполох і залишився лиш один варіант - зробити повторне наднебезпечне операційне втручання, щоб видалити максимальну кількість чужорідного тіла в організмі нашого хлопчика.

Завдяки Вашим молитвам, слава Богу, жоден життєво-важливий нерв не був пошкоджений. Ще в ході втручання було виявлено всередині пухлини три кісти. Операція пройшла успішно, кісти ліквідовано та видалено більшу частину пухлини, матеріал з якої було відправлено на обстеження.

Довелось більше двох тижнів чекати на результати аналізів. Аналізи проводились у власній лабораторії та паралельно у двох американських.

І от сьогодні ми вкотре почули звістку, котра нас неабияк збентежила. Виявляється, хімія не діяла, адже пухлина дуже підступна, нетипова. Зовнішня її оболонка виглядає як Гермінома, а от всередині виявився значно підступніший вид захворювання. Атипова Тератоїдно-Рабдоїдна Пухлина (ATRT) - ось наш ворог, котрий змінив докорінно наше життя, котрий поміняв звичайне дитинство нашого хлопчика на постійне перебування в палаті та боротьбу за життя.

Владислав Копач із Борислава потребує допомоги: у хлопчика діагностували злоякісну пухлину, фото-3

Це дуже рідкісна злоякісна пухлина, її дуже важко діагностувати і ще 5 років тому не існувало навіть методів її лікування. Сьогодні ж наука просунулась трішки вперед, але протоколи ще досі експериментальні. Методи ще в процесі дослідження. Дуже добре, що вдалось більшу частину цієї пухлини видалити. Пощастило, що хіміопрепарати, котрі ми приймали, також використовуються і в цьому процесі лікування. То ж, частина роботи вже зроблена. Але попереду зовсім інший, значно складніший шлях. Хімія, облучення, пересадка… ех, як же хочеться щоб хтось щипнув і ми просто прокинулись з цього жахливого сну.

Як допомогти?

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк
Копач Віта (мама)
5169 3600 0815 7921

ПриватБанк
Копач Петро (батько)
4149 4393 1685 7790

Bank Pekao
Iryna Mulyarska
5352 3024 2002 0565
Nr. 73 1240 3770 1111 0010 8785 3703

PayPal
[email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#владислав копач #борислав #допомога #пухлина #збір коштів
live comments feed...