
15:19, 5 червня 2020 р.
На Дрогобиччині росте кількість випадків COVID-19. У Трускавці, Дрогобичі, Бориславі та Стебнику загалом вже 29 хворих

У зв'язку з тим, що показник інцидентності не зменшується, карантин на Львівщині продовжили щонайменше до 12 червня.
За словами заступника голови ЛОДА Тарас Греня, єдиною причиною, чому карантин не послабили, стало те, що у Львові показник інцидентності становить понад 32%.
Станом на ранок 5 червня у Львові та на Львівщині підтверджено 1988 випадків інфікування коронавірусом, з них 66 — летальні.
Сьогодні стало відомо про 4 нові летальні випадки пацієнтів із коронавірусною інфекцією: один — у міській 8-ій клінічній лікарні, 1 — в Кам`янка-Бузькій, 2 — в Стрию.
Дрогобиччина
Як повідомляє Дрогобицька міськрада, станомна ранок 5 червняна Дрогобиччині за останню добу не зафіксовано нових випадків захворювання на коронавірус.
Підозр захворювання на СOVID-19 за минулу добу зафіксовано 8 у Дрогобичі: 7 – мешканці Дрогобича та 1 – району.
У Дрогобичі 24 офіційно підтверджені випадки захворювання на коронавірус, з них 1 у Стебнику, Трускавці – 4, Бориславі – 1, у Дрогобицькому районі – 1. Сумарно у Дрогобицькому регіоні зафіксовано 30 випадків інфікування коронавірусом,11хворих вже одужали, одна людина померла.

Також перегляньте:
В Норвегії берег з будками зсунувся в море (ВІДЕО, ФОТО)
Курортний Трускавець готується зустрічати відпочивальників (фотоогляд)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
8 грудня
09:24
8 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
08:56
2 грудня