• Головна
  • Курортний Трускавець готується зустрічати відпочивальників (фотоогляд)
19:52, 4 червня 2020 р.

Курортний Трускавець готується зустрічати відпочивальників (фотоогляд)

Курортний Трускавець готується зустрічати відпочивальників (фотоогляд)

Трускавець оживає після карантину та готується приймати відпочивальників. Місто зустріне своїх гостей оновленим та красивим.

Зважаючи на часткове послаблення карантину, в місті відновила роботу частина кафе та ресторанів з виносними терасами.

Деякі готелі курортного Трускавця днями розпочали свою роботу та зустріли перших гостей, - людей поки дуже мало, приїхали лиш ті, хто скористався власним транспортом. Однак курортні заклади сподіваються, що з відновленням транспортного сполучення ситуація покращиться.

На сьогоднішній день в місті триває реконструкція площі перед центральним бюветом мінеральних вод. Через щоденну дощову погоду, ремонт площі не вдається завершити швидко. Оптовий вивіз води готелями, які мають власні бювети і заключили договір з підприємством «Трускавецькі лікувальні води» уже доступний. Паралельно з наповненням курорту, обіцяють відновлювати і повноцінний відпуск води у центральному бюветі.

Очікувати на аншлаг курортників цього року було б нерозумно, - не всі зможуть приїхати, значно знизиться кількість іноземців, карантинні обмеження (зокрема в частині дозволеної %-вої заповненості закладів) теж не на руку нашим готелям. Те, що рік буде непростим розуміють усі. Але на відпочивальників усе ж чекають. І недарма. Адже не варто забувати про специфіку курорту Трускавець. Люди їдуть сюди в першу чергу за здоровям. Все інше, - розваги, інфраструктура, концерти, екскурсії і т.д. - лиш доповнюють картину повноцінного дозвілля трускавецького курортника. Головне, за чим приїжджають люди, - це Нафтуся.

Трускавецька Нафтуся - унікальна та незамінна. Такої більше ніде не знайдеш, - на цьому наголошують науковці.

І якщо за станом здоров’я людина потребує пити курс Нафтусі один чи два рази в рік, - вона за нею приїде. Не менш цінними, зауважте, є і інші трускавецькі води – Марія, Софія, Юзя.

Голуби в курортному парку сумують за відпочивальниками

Голуби в курортному парку також засумували за відпочивальниками.

На жаль, на Львівщині досі фіксують високий рівень захворюваності на коронавірус, - через це карантинні обмеження, які дозволили б курортній сфері повноцінно відновити свою роботу, не поспішають послаблювати.

Але, після ночі завжди приходить день. Тож курорт Трускавець, який упродовж багатьох років цінують та люблять не лише в Україні, але й далеко за її межами, неодмінно наповниться відпочивальниками. Вони неспішно прогулюватимуться затишними пішохідними вуличками міста, з куманцями Нафтусі, - споживаючи свою порцію здоров'я.

Трускавець чекає на своїх гостей. Курорт зустріне кожного з відкритими обіймами, - затишним, оновленим та ще красивішим.

Підготувала Ніна Федько

P.S. Як виглядає місто, як ремонтують курортну площу та що відбувається на його вулицях ви можете переглянути в онлайн-режимі на веб-камерах сайту 03247.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...