• Головна
  • У громадському транспорті Жешува рекламують Трускавець
Промоція
16:34, 3 червня 2020 р.

У громадському транспорті Жешува рекламують Трускавець

Промоція
У громадському транспорті Жешува рекламують Трускавець

Жешув розпочав безкоштовну промо-кампанію курортного Трускавця. Впродовж року в громадському транспорті польського міста транслюватимуть відеоролики з закликом до відпочинку на українському курорті.

В польському місті Жешув, з яким у грудні минулого року Трускавець підписав угоду про співпрацю, стартувала промоційна кампанія нашого курорту, - повідомляє Трускавецька міська рада.

Трансляція відеороликів про найкращі пропозиції відпочинку для кожного в Трускавці триватиме рік, а місто за це не заплатить ні копійки.

«Вперше делегація від Трускавця відвідала Жешув з робочим візитом на запрошення бурмістра Тадеуша Ференца в лютому 2020 року. Тоді на будівлі їхнього уряду урочисто встановили барельєф із зображенням герба Трускавця – гуски з зеленою галузкою в дзьобі, як міста-побратима. В ході цього візиту ми домовились і про рекламну кампанію курорту-Трускавця в громадському транспорті Жешова. А в рамках підписаної угоди про співпрацю польські партнери погодились промувати Трускавець безкоштовно», - зазначає Наталія Скибак.

На сьогодні в Жешові курсує 200 автобусів, які перевозять 35 мільйонів пасажирів на рік. Оскільки карантинні обмеження в Польщі активно послаблюються, мешканці починають користуватись транспортом та щоденно бачитимуть там рекламу українського курорту.

У громадському транспорті Жешува рекламують Трускавець, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...