• Головна
  • В Англії нові карантинні обмеження назвали забороною на секс
08:00, 4 червня 2020 р.

В Англії нові карантинні обмеження назвали забороною на секс

В Англії нові карантинні обмеження назвали забороною на секс

В Англії під час карантину заборонили перебувати в одному приміщенні особам, які разом не проживають. 

Такі вимоги встановлено законом, що вступив в силу з 1 червня.

Згідно нових вимог, двоє і більше людей не можуть перебувати в одному приміщенні, взаємодіяти й здійснювати будь-яку іншу діяльність під час карантину. Особам, що не проживають разом, заборонили ходити в гості одне до одного та залишатися на ночівлю.

Ночівля поза домом дозволяється тільки в таких винятках: робота, навчання, поховання, надання екстреної допомоги або допомоги вразливим особам, зареєстрований догляд за дітьми молодшого віку та у випадку загрози життю і здоров'ю. 

За таких умов партнери, що не проживають разом, не зможуть займатись сексом, тому користувачі соцмереж та ЗМІ називають новий закон забороною на секс.

Деякі британці жартують, мовляв, в приміщенні секс заборонений, але це можна робити в громадських місцях, бо тут дозволено перебувати в компаніїї до 6 осіб. Але, враховуючи вимоги щодо соціальної дистанції у 2 м, статевий акт здійснити теж, мабуть, неможливо

Однак, ще до нових обмежень більшість британців під час карантину, враховуючи суворі правила соціальної дистанції, не займались сексом більше двох місяців. Згідно опитування, проведеного дослідниками з Гарварду, 60% британців не мали статевих відносин з початку введення карантинних обмежень. 

Схоже на те, що Велику Британію чекає демографічна катастрофа. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...