• Головна
  • 18-річному хлопцю залишилось жити декілька місяців: Зворушливі фото з весілля
17:00, 3 червня 2020 р.

18-річному хлопцю залишилось жити декілька місяців: Зворушливі фото з весілля

Чейз та Саді Сміт святкують після одруження 29 квітня 2020 року.

Чейз та Саді Сміт святкують після одруження 29 квітня 2020 року.

Чейз Сміт та Саді Міллз одружилися 29 квітня 2020 року.

18-річного хлопця спіткала страшна недуга - рідкісна форма раку. Як прогнозують лікарі, юнаку залишилось жити не більш як 3-5 місяців. 

Закохана пара зустрічається понад пів року. Хлопець та дівчина від початку стосунків довгими розмовами уявляли своє весілля. Спершу, перед тим як заручитись, вони хотіли поступити до коледжу й досягти успіхів у своїй кар'єрі з дайвінгу та плавання.

Але, доля підготувала інший шлях для молодої пари:

Пухлини, які напали на тіло Чейза з 13 років, повернулися з помстою, одна була прикріплена до плеча Чейза, друга - на легені, третя - на спині, інша - на стегні. Більше знімків показали новоутворення по всьому черепу.

Через чотири дні після діагнозу, вони стояли біля білого вівтаря на дорозі неподалік дому батьків нареченої, саме там, де Чейз Сміт припаркував свою вантажівку, щоб забрати Саді Міллз на їх перше побачення й там, де вони вперше поцілувалися:

Чейз та Саді Сміт стоять біля весільного вівтаря, встановленого на проїжджій дорозі, де вони поділилися своїм першим поцілунком.

Чейз та Саді Сміт стоять біля весільного вівтаря, встановленого на проїжджій дорозі, де вони поділилися своїм першим поцілунком.

"Ми щодня молимось за диво разом, тому що довіряємо Богові", - сказав Саді. "Ми молимось, щоб Чейз залишився на цій землі довше".

" Знайте, що з любов'ю так багато можливо, коли ваша любов включає Бога".

"Найголовніше в моєму світі в даний момент - це витрачати час на любов і сміх", - сказав він. "Просто жити життям у повній мірі і любити кожну мить".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#весілля #хвороба #рак #фото #сша
live comments feed...