• Головна
  • Завтра відкриття дороги Львів-Меденичі: чи приїде Зеленський на Дрогобиччину?
Актуально
09:56, 3 червня 2020 р.

Завтра відкриття дороги Львів-Меденичі: чи приїде Зеленський на Дрогобиччину?

Актуально
Завтра відкриття дороги Львів-Меденичі: чи приїде Зеленський на Дрогобиччину?

Завтра, 4 червня, на Львівщині відкриватимуть відремонтовану автомобільну дорогу Львів- Пустомити-Меденичі, що сполучає Львів з Дрогобиччиною. Задля цього в регіоні побуває президент України Володимир Зеленський.

Масштабний ремонт цієї дороги стартував ще у 2016 році і став одним з найдорожчих у Львівській області. Кошторис робіт - 1,1 млрд грн.

На дорозі облаштовано нове покриття із асфальтобетонної суміші з попереднім посиленням основи, впорядковано узбіччя, капітально відремонтовано 11 мостів та 1 шляхопровід та облаштовано зовнішнє освітлення.

Як інформує 03247.com.ua  офіційне джерело, - з нагоди відкриття дороги, на Львівщині побуває президент Володимир Зеленський. Не виключена його присутність і на Дрогобиччині, - зокрема на території «Стебницького Полімінералу» та перекритої сьогодні дороги Дрогобич-Трускавець.

Чи включена ця локація у офіційний маршрут поїздки глави держави – поки не підтверджують, але ймовірність візиту – доволі висока.

Станом на сьогоднішній день, дорога до Трускавця залишається перекритою. Така ситуація мало сприяє відновленню туризму. Приїздом президента, мала б скористатись місцева влада. Коли ще випаде нагода привернути увагу держави до вирішення стратегічно важливих для нашого регіону проблем – карстових проваль на шахтах Полімінералу та загрози, що існує для існуючої та проектованої доріг?

Завтра відкриття дороги Львів-Меденичі: чи приїде Зеленський на Дрогобиччину?, фото-1

Нагадаємо, по приході до влади тижневі курси для 260-ти депутатів президентської партії «Слуга народу» проходили саме у Трускавці, - в п’ятизірковому готелі Ріксос Прикарпаття. Голова президентської партії ще взимку заявляв про наміри провести «Трускавець-2» - другий етап навчання депутатів. Знову у Трускавці. Тож якісне транспортне сполучення з містом-курортом мало б бути усім на руку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Андрій
3 червня 2020 р., 20:57
Виправте, будь ласка, "ж д станцію" на зал.станцію або з.станцію. Або залізничну.
live comments feed...