• Головна
  • Врятуй життя: 3-річна дівчинка потребує нашої допомоги
Збір коштів
17:52, 1 червня 2020 р.

Врятуй життя: 3-річна дівчинка потребує нашої допомоги

Збір коштів
Врятуй життя: 3-річна дівчинка потребує нашої допомоги

3-річній Марійці Коваленко, яка проживає з батьками на Сумщині, поставили невтішний діагноз – гідронефроз ІІІ ступеня. Дівчинка потребує дорогої операції, оплатити яку батьки не в силах. Рідні Марійки просять про допомогу, аби врятувати свою крихітку.

«Прошу допомоги у всіх небайдужих людей. Моїй донці, Коваленко Марії Олексіївні, ставлять страшний діагноз – гідронефроз ІІІ ступеня. Треба на лікування 100 000 гривень. У нас нема таких коштів! Прошу допомогти врятувати нашу крихітку!!!» – пише у Фейсбук мама Марійки, Галина Коваленко.

Гідронефроз – хвороба, яка характеризується підвищенням розмірів нирки, її щільності, пов'язана з ускладненням відтоку сечі з нирки. Без належного лікування може викликати її прогресуючу атрофію.

Третя, найважча, стадія гідронефрозу характеризується збільшенням хворої нирки практично в 2 рази. За рахунок того, що балія і чашки різко розширюються, нирка перетворюється в багатокамерну, наповнену рідиною, порожнину. Її видільна здатність скорочується на 80% або припиняється зовсім. Здорова нирка більше не компенсує дисфункцію хворої, в результаті чого розвивається ниркова недостатність. Якщо в цей час не звернутися за допомогою до фахівця, захворювання може призвести до летальних наслідків.

Чужого горя не буває. Допомогти дівчинці одужати може кожен – перерахувавши кошти на її лікування, хто скільки може. Рідні Марійки не втрачають віри у те, що спільними зусиллями, завдяки добрим людям, їхня дівчинка житиме!

Банківська карта мами (Коваленко Галина Юріївна) - 5168 7427 3031 2646

Контактний номер мами - +38097 69 26 956

Врятуй життя: 3-річна дівчинка потребує нашої допомоги, фото-1
Врятуй життя: 3-річна дівчинка потребує нашої допомоги, фото-2
Врятуй життя: 3-річна дівчинка потребує нашої допомоги, фото-3
Врятуй життя: 3-річна дівчинка потребує нашої допомоги, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога
live comments feed...