• Головна
  • Стебник хоче оскаржити приєднання до Дрогобицької ОТГ
Сусіди
10:54, 1 червня 2020 р.

Стебник хоче оскаржити приєднання до Дрогобицької ОТГ

Сусіди
Стебник хоче оскаржити приєднання до Дрогобицької ОТГ

Депутати та активісти Стебника протестують проти затвердженого урядом перспективного плану розвитку громад, згідно з яким Стебник увійшов до Дрогобицької ОТГ. Окрім звернень до вищої влади, планують позиватись до суду задля оскарження прийнятого рішення.

У суботу, 30-го травня, у будівлі СМР відбулась зустріч депутатів Стебницької, Дрогобицької та Львівської рад з керівництвом міста калійників, - повідомляють Стебницькі вісті. Метою зібрання було напрацювання комплексу заходів для унеможливлення входження Стебника до складу Дрогобицької ОТГ.

Як повідомили у СМР, народний депутат від Дрогобиччини Орест Саламаха передав звернення Стебницької міськради про необхідність створення Стебницької ОТГ в Кабінет міністрів України. Однак, пан Орест відмовився бути присутнім на доленосному для стебничан засіданні уряду, коли приймалось рішення про входження Стебника до складу Дрогобицької ОТГ. Депутат-мажоритарник пояснив свою відсутність пандемією.

Присутній на суботньому зібранні депутат Львівської обласної ради Юрій Нестор зазначив, що представницький орган області зволікав з затвердженням всіх перспективних планів розвитку громад Львівщини, оскільки була вимога - не може бути створення Східницької ОТГ, без створення Стебницької ОТГ.

Член виконавчого комітету Стебницької міської ради Ольга Мицак запропонувала стебничанам-депутатам Дрогобицької м/р скерувати звернення до Львівської обласної державної адміністрації та Кабінету міністрів України з запереченням щодо входження міста калійників до складу Дрогобицької ОТГ. А депутат Стебницької міської ради Ярослав Пецюх закликав керівництво міста, окрім прийняття звернення, оскаржити в судовому порядку рішення уряду про поглинання Дрогобичем Стебника.

За підсумками зустрічі було прийнято звернення з вимогою створення Стебницької об'єднаної територіальної громади з центром у м. Стебник. Документ, адресований керівникам ЛОДА і ЛОР - Козицькому та Ганущину, а також народному депутату Саламасі, підписали присутні депутати всіх рівнів, керівництво та члени виконкому СМР.

Нагадаємо, 27-го травня Кабінет міністрів України затвердив перелік територіальних громад Львівщини. На Дрогобиччині затвердили 5 ОТГ: Дрогобицьку, Трускавецьку, Бориславську, Східницьку та Меденицьку. Відповідно до затвердженого плану, Стебник увійшов до Дрогобицької об'єднаної громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОТГ #Стебник
live comments feed...