• Головна
  • Кримські водосховища заповнені на третину. Україна даватиме воду на анексовану територію?
19:00, 31 травня 2020 р.

Кримські водосховища заповнені на третину. Україна даватиме воду на анексовану територію?

Загальна наповнюваність водосховищ Криму за місяць знизилася на 7,1 млн кубометрів, Такі дані надали в Держкомітеті водного господарства і меліорації анексованого Криму у відповідь на запит провладного сайту "Кримінформ".

Про це інформує dt.ua.

"У травні поточного року загальна наповнюваність водосховищ Республіки Крим на поточну дату склала 98,2 млн кубометрів, що на 7,1 млн кубометрів менше, ніж у попередньому місяці".

Станом на 26 травня кримські водосховища природного стоку заповнені на 33%, а наливні водосховища наповнені на 36%.

Як прогнозують аналітики, вода на півострові може закінчитись у липні-серпні цього року. 

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав бути максимально уважними в найближчі місяці до подій, які будуть пов'язані з поставками дніпровської води в анексований Крим. Він не виключає того, що Росія може піти на силові дії, а «третя сторона» переконуватиме Україну відновити водопостачання півострова, - пише Радіо Свобода.

«Я просто виходжу з того, що води в Криму буквально через півтора місяця практично не вистачатиме навіть на військові потреби. Якщо не буде по-іншому вода постачатися до Криму, вони можуть піти на силові дії. Силові дії означають просування військ для забезпечення контролю до тієї місцевості, звідки вода може постачатися до Криму», - розповів Чубаров.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...