• Головна
  • Що відбувається? Із Києво-Печерської лаври вивозять цінності у Москву
Церковний скандал
20:33, 28 травня 2020 р.

Що відбувається? Із Києво-Печерської лаври вивозять цінності у Москву

Церковний скандал
Що відбувається? Із Києво-Печерської лаври вивозять цінності у Москву

«Багато цінностей, дорогих ікон, антикварних книг, старовинного одягу зараз виноситься з Лаври, церкви і бібліотеки спорожніли на очах. Що можуть - замінюють на новостворені копії, або вішають табличку, що забрали на реставрацію - повідомляє «Хвиля» з посиланням на Telegram-канал.

Перерозподіляється все винесене по будинках і квартирах тих священиків, які користуються особистою довірою Онуфрія. Коли буде відновлено повноцінний трафік, це буде вивозитися в Москву. Розподіляється також золото і нал «, - зазначено в повідомленні.

За інформацією Telegram-каналу, настоятель Києво-Печерської лаври Владика Павло займається пошуком способу транспортування в Москву мощей, яке повинне здійснюватися тільки при певному температурному режимі і рівні вологості. Труднощів додає і їх сильна крихкість.

Як зазначається, поки є замовлення на транспортування мощей 10 осіб.

Існує дві версії того, що відбувається. Згідно з першою, в лаврі «готують евакуацію», інша - єпископ Російської Православної Церкви Патріарх Кирил, який не має можливості приїхати в Київ, захотів «сувеніри» з лаври.

Нагадаємо, - ще наприкінці квітня електронна петиція щодо припинення використання Києво-Печерської лаври Українською православною церквою Московського патріархату та передачі її у використання Православній церкві України (ПЦУ) рекордно швидко зібрала необхідні 25 тисяч голосів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...