• Головна
  • Коли варто купувати долари?, - Прогноз експертів
12:00, 29 травня 2020 р.

Коли варто купувати долари?, - Прогноз експертів

Коли варто купувати долари?, - Прогноз експертів

У червні курс гривні буде відносно стабільним та коливатиметься в межах 26,50-27,50 грн за долар.

Такий висновок робить 24 канал, проаналізувавши прогнози різних експертів.

В останні місяці вартість гривні коливалась. На курс вплинули як карантин, так і його послаблення. В березні гривня впала від 24,50 до більш ніж 28 за долар. Інтервенції Нацбанку зупинили падіння. Позитивно на гривню також вплинули новини щодо переговорів з МВФ (прийняття "антиколомойського" закону, підписання меморандуму). Протягом квітня-травня гривня повільно дорожчала. 

Незважаючи на незначне падіння гривні в кінці цього місяця,  прогнозується її зміцнення в червні, зокрема через ймовірне отримання Україною траншу МВФ в розмірі 1,9 млрд доларів.

Банкір Антон Коваленко в коментарі НВ, зазначив, що після надання першого траншу від МВФ курс буде в межах 26,50-27,20. Прогноз на першу половину червня висловив і банкір Антон Стадник – 26-27,5. Фінансист Юрій Нетесаний в коментарі The Page прогнозує курс гривні щодо долара у червні в межах 26,50-27,50. Натомість аналітикиня Євгенія Ахтирко вважає, що курс не перевищить 27.

Однак, в умовах наростаючої кризи "рано чи пізно гривня впаде". Тому, враховуючи прогнози МВФ, уряду України та незалежних експертів щодо курсу гривні у грудні в межах 29-30 грн, (в обмінниках більше 30 грн), рекомендовано купувати долар саме в червні при найвигіднішому курсі. 


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прогноз курсу валют #гривня #долар #коли краще купляти
live comments feed...