• Головна
  • ПЛР-лабораторія для Трускавця, Дрогобича, Борислава та Східниці
11:05, 23 травня 2020 р.

ПЛР-лабораторія для Трускавця, Дрогобича, Борислава та Східниці

У Трускавці продовжується підготовка до туристичного сезону. Так, 22 травня відбулось засідання клубу готельєрів та рестараторів, під час якого запропонували закупити та встановити ПЛР-лабораторію для туристичного регіону Східниці-Трускавця-Дрогобича-Моршина, - про це інформує заступник голови ЛОДА Юрій Холод на сторінці у Фейсбук.

"Для цього пропонуємо для туристичного регіону Східниці-Трускавця-Дрогобича-Моршина закупити та встановити ПЛР-лабораторію. Такі лабораторії потрібні в кожному туристичному регіоні країни. І про це також найближчим часом будемо звертатися до Уряду, бо ця програма потребує дофінансування", - розповів Юрій Холод.

фото - 03247.com.ua

 Щоб розпочати безпечно туристичний сезон, потрібно виробити чіткий план - що робити, якщо в закладі виявили людину з підозрою на коронавірус і як максимально швидко та якісно тестувати якнайбільше жителів регіону на COVID-19.

"Тішить, що маємо розуміння: попри економічні показники, нам насамперед важлива безпека персоналу і клієнтів. Для цього потрібно закупити наперед достатню кількість засобів захисту і дотримуватися всіх рекомендацій МОЗУ", - зазначив Юрій Холод.

Також курортам, зокрема Трускавцю, потрібно готуватись до збільшення кількості відпочивальників у майбутньому. Для цього потрібно думати про збільшення кількості фахівців галузі, лікарів, реабілітологів.  

ПЛР-лабораторія для Трускавця, Дрогобича, Борислава та Східниці , фото-1

До слова, ЛОДА направила до Уряду пропозиції щодо сприяння туристичній галузі. Пропонують запровадити пільгові кредити, гарантувати допомогу в компенсації оплати праці, а також створити спеціальну державну програму, за якою скеровувати на санітарно-курортний відпочинок медиків, які на передовій боротьби з COVID-19, та осіб, які перехворіли, саме на українські курорти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#трускавець #ПЛР-тестування #Борислав #Східниця #Дрогобич
live comments feed...