• Головна
  • Якою буде нова площа у Трускавці, коли відкриють бювет й чи братимуть гроші за вхід? Фото
12:36, 22 травня 2020 р.

Якою буде нова площа у Трускавці, коли відкриють бювет й чи братимуть гроші за вхід? Фото

фото - Трускавецька міськрада

фото - Трускавецька міськрада

21 травня відбулась сесія Трускавецької міської ради, на якій фінансовий директор ТзОВ "Трускавецькі лікувальні води" Анна Абрамова презентувала депутатам візуалізацію майбутньої реконструйованої площі біля головного бювету й пояснила ситуацію, щодо відновлення роботи бювету й підвищення цін, також розповіла, чи буде платним вхід у бювет. 

"Не чекаючи якоїсь кращої нагоди ніж карантин, коли відпочивальників у Трускавці зовсім мало, ми почали працювати. Все, що робиться в бюветі та біля нього – це робиться власними силами, власними коштами. Хоча підприємство є збитковим. Для того, щоб вивести його на новий рівень, потрібен час. 

...Якщо ми інвестуємо, то звісно що хочемо отримати свої вкладені кошти як мінімум назад ", - зазначила Анна Абрамова.

На сьогодні в перший етап реконструкції площі вкладено 300 тисяч доларів.

wiz2.jpg

wiz2.jpg

wiz3.jpg

wiz3.jpg

Що вже зроблено і що у планах?

Щодо зовнішньої території. На місці зрізаних дерев, які були в аварійному стані і несли відповідну загрозу, ми посадимо втричі більше дерев. Зробимо додаткові клумби, додаткове озеленення, щоб ті 3 тисячі 200 квадратів облагородити так, щоб площа перетворилася в живе місце, де хочеться відпочивати.

Всі роботи виконуються таким чином, щоб ця площа послугувала щонайменше сто років. Ллється моноліт, ставиться мармурова плитка «катеринівка» - її уклали на верхньому майданчику і сьогодні почали на середньому. Будуть реставровані сходи.

В результаті ми отримаємо громадський простір. Площа зміниться кардинально в якому плані? Ми зробимо її для людей. Не було в жодному місці поручнів, пандусів – тепер вони будуть. Адже відвідують нас і маленькі діти, і мами з візками, і особи старшого віку.

Зона відпочинку, шахові столики, Wi-Fi, велопарковка – ми зробимо все для людей. Від цього наші прибутки не збільшаться, це все для туристів, для відпочивальників, для оздоровлення. Ми розуміємо, що бювет № 1 – це центр, серце курорту. Тому тут, перед бюветом, буде створено зону комфорту.

Також буде відновлено фонтан. Плануємо відновити ще один пам’ятник. Це перший етап проєкту.

Наступний етап – це реконструкція бічної зони, так звані «грибочки». Там також будуть цікаві речі для відпочинку та комфорту гостей.

Дах бювету №1 був в аварійному стані, як і дах верхнього бювету. Його полагодили, зараз тривають завершальні роботи.

Світлина від Андрія Кульчинського.

Світлина від Андрія Кульчинського.

Світлина від Андрія Кульчинського.

Світлина від Андрія Кульчинського.

Світлина від Андрія Кульчинського.

Світлина від Андрія Кульчинського.

До слова, договір оренди земельних ділянок для «Трускавецькі лікувальні води» продовжили на 5 років попри те, що підприємство просило дати йому кредит довіри на 10 років. Натомість деякі депутати вносили пропозицію продовжити договір оренди лише на рік. 

Вхід платний чи безкоштовний?

Здійснено демонтаж турнікетів – те, чого ви найбільше чекали. Їх вже там немає. На балансі вони залишилися, але встановлюватися не будуть. Вхід буде безкоштовним. Водичка як була платна, так і буде платна, - розповіла Анна Абрамова.

Відкриття бювету 

Анна Абрамова зазначила, що бювет через бічний вхід можна відкривати хоч наступного тижня, але наскільки доцільно? Потрібно щоб запустилися готелі та санаторії. Щодо вартості мінеральної води, яка відпускатиметься оздоровницям, то вона зросте. Наскільки – уточнень не прозвучало. Це пов’язано з більшими видатками на утримання та збереження гідромінеральної бази курорту, на чому неодноразово наголошували як влада міста та санаторії, так і громадські організації, - пише Трускавецька міськрада.

Фото - Трускавецька міськрада

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...