• Головна
  • Скільки українців вважають себе щасливими?
18:00, 22 травня 2020 р.

Скільки українців вважають себе щасливими?

Скільки українців вважають себе щасливими?

Попри економічні негаразди в країні, війну та коронавірус, більшість українців вважають себе щасливими. 

В квітні 2020 року Київський міжнародний інститут соціології провів дослідження та шляхом телефонного опитування з використанням комп'ютера з'ясовував чи ми вважаємо себе щасливими.

Згідно результатів цього опитування, 68% жителів України відносять себе до когорти щасливих і відповіли "так" або "скоріше так, ніж ні". Частково щасливих, а частково ні - 14%. Нещасливими почуваються 16% українців.  

Аналіз результатів опитування по регіонах свідчить, що на заході (71%) та півдні (71%) більше щасливих ніж в центральних (66%) та східних (66%) областях.

Чоловіків, які відчувають себе щасливими, менше в порівнянні з жінками. Серед чоловіків таких 65%, а жінок - 71%.

Скільки українців вважають себе щасливими?, фото-1

Порівняльні таблиці вказують, що рівень відчуття щастя прямопропорційний рівню освіти. Серед людей з неповною середньою освітою щасливих 50%, з повною середньою - 62%, з середньою спеціальною - 62%, а з вищою - 77%. 

Опитування також показало пряму залежність відчуття щастя від віку. У віці 18-39 років щасливими почуваються аж 83% українців. Після 40 рівень відчуття щастя різко йде на спад. У віці 40-59 років щасливих вже 64%, а у віці більше 60 років - лише 54%.

Схоже на те, що з роками наше щастя кудись зникає. Куди?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...