• Головна
  • Що українці найчастіше купляли в онлайн під час карантину?
20:17, 22 травня 2020 р.

Що українці найчастіше купляли в онлайн під час карантину?

Що українці найчастіше купляли в онлайн під час карантину?

Інтернет-платформа OLX оприлюднила результати дослідження про те, на які товари серед українців найбільше зріс попит під час карантину.

Так, за результатами дослідження, найбільш цікавила українців садова сфера - "Садовий інвентар" - 178% та "Сад і город" - 124%. Звичайно, не забули покупці й про харчування, адже попит на харчові продукти та напої зріс на 178%. 

Загалом у різних типах оголошень попит зріс на 322%: "Бізнес" - 124%, "Приватні" - 98%. 

Що українці найчастіше купували на OLX під час карантину - фото 404807

Що українці найчастіше купували на OLX під час карантину - фото 404807

Крім того, майже вдвічі зріс попит на спортивний інвентар, при незначному прирості оголошень – пропозиція виросла на 3%. У цьому сегменті найбільше цікавилися дитячим транспортом: попит на дитячі самокати та велосипеди виріс на 81%, при зростанні кількості оголошень на 9%, - пише maximum.fm.

Також для українців популярнішими стали мотозапчастини: мотоциклісти стали на 76% частіше шукати запчастини або аксесуари. Крім того, за час карантину на 67% зріс попит на товари для будівництва і ремонту.

У ТОП-10 найпопулярніших запитів українців також потрапили кліматичне обладнання (кондиціонери, бойлери та очищувачі повітря), інтерес до яких виріс на 51%, товари для інтер'єру, попит на які зріс в 1,5 раза, і іграшки – їх шукали на 48% частіше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...