• Головна
  • Скільки часу за все життя людина витрачає на гаджети?
18:00, 21 травня 2020 р.

Скільки часу за все життя людина витрачає на гаджети?

Скільки часу за все життя людина витрачає на гаджети?, фото-1

Британці провели соціальне дослідження й дізнались, скільки часу за все своє життя людина витрачає на різноманітні гаджети: телефони, ноутбуки, планшети тощо. В результаті опитування 2000 людей, дослідники отримали приголомшиві цифри, які направду вражають.  

Отож, за все життя люди витрачають близько 34 років на електронних друзів, де щодня на телевізор йде близько 3 годин, на смартфон – 2, на ноутбук – 4, а за рік – 4 800. Для середньостатистичної тривалості життя, яка становить 64 роки, це більше як 301 тисяча годин.

Як показало опитування, опісля пробудження, перед тим як розпочати займатись своїми щоденними клопотами, люди в середньому витрачають 20 хв. на перегляд новин у соцмережах.

Скільки часу за все життя людина витрачає на гаджети?, фото-2

Більшість опитаних зізнались, що половину часу з смартфонами важко назвати "продуктивною", а ще 17% розповіли, що у них виникає відчуття тривоги, якщо смартфон довго не в руках. Також Майже десята частина респондентів була вражена своїм екранним часом.

Скільки часу за все життя людина витрачає на гаджети?, фото-3

До слова, все більше літніх людей знайомляться із смартфонами та інтернетом.

"2015 року 58% українців віком 55+ взагалі не користувались інтернетом, а вже наприкінці 2019 таких було тільки 38%. І це є суттєвим зниженням", - зазначив соціолог Олександр Шульга на tsn.ua.

Соціологи прогнозують, що найближчим часом ще більше літніх людей візьмуться за ґаджети.

"У нас відбувається діджиталізація всіх поколінь, від молоді швидше, а від старшого покоління повільніше, але вона є", - каже Олександр Шульга.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...