• Головна
  • Через 32 роки після викрадення батьки розшукали свого сина
12:52, 20 травня 2020 р.

Через 32 роки після викрадення батьки розшукали свого сина

Через 32 роки після викрадення батьки розшукали свого сина

В Китаї батьки з 1988 року розшукували викраденого сина. Через 32 роки пошуки увінчались успіхом - цього понеділка родина зустрілась.

Про це пише BBC.

Дворічного хлопчика Мао Іня викрали в жовтні 1988 року в місті Сіань в провінції Шеньсі. Дорогою з дитсадка додому дитина захотіла пити. Батько, Мао Чженьцзін, студив гарячу воду й на мить відвернувся.

Через 32 роки після викрадення батьки розшукали свого сина, фото-1

Наполегливі пошуки тривали 32 роки. Батьки розшукували сина та розвішували оголошення не тільки в Сіані та околицях.

Мати хлопчика, Лі Цзінджі, покинула роботу та присвятила себе пошукам. Вона роздала близько 100 тисяч листівок у понад 10 провінціях та муніципалітетах. Брала участь у багатьох телевізійних шоу. Отримувала та перевіряла безліч інфомації про віднайдених дітей. Очікуваного результату не було. У перевірених 300 випадках це були чужі діти.

 З 2007 року пані Лі залучилась до волонтерської діяльності з групою Baby Come Back Home та допомогала іншим батькам в пошуках їхніх зниклих дітей. Завдяки їй  повернуто в родини 29 дітей.

Нещодавно, у квітні, державні ЗМІ надали поліції відомості про усиновлення дитини в провінції Сичуань на південному заході Китаю (приблизно за 1000 км від Сіаня), що відбулось багато років тому.

Усиновленого тоді хлопчика, а зараз уже 34-річного чоловіка знайшли. Проведений ДНК-тест підтвердив родинний зв'язок з Мао Чженьцзіном та Лі Цзінджі.

Гу Нінінг (так зараз звати  Мао Іня)  каже, що не впевнений у майбутньому, але планує провести час із батьками. 

За інформацією поліції, хлопчика продали бездітній парі за 6000 юанів (840 доларів США за теперішнім курсом).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...