Продовжують ремонтувати дорогу до Східниці

Продовжують ремонтувати дорогу до Східниці

На Львівщині триває ремонт ділянки дороги на виїзді з курортної Східниці, - повідомляє Автомагістраль-Південь.

На 6-кілометровій ділянці дроги проводятьпідготовчі роботи з розпушення зношеного асфальтобетонного покриття фрезою та поступове його планування автогрейдером і ущільнення котками.

Наступними основними етапами робіт буде влаштування шару основи зі щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом, а також двошарового асфальтобетонного покриття: вирівнюючого шару із дрібнозернистого асфальтобетону та верхнього шару покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону товщиною 5 см кожний.

Ділянка дороги пролягає у гірській місцевості, яка вимагає додаткових заходів із водовідведення з проїжджої частини та захисту земляного полотна від розмивів. Для цього передбачено влаштування прикромочних лотків та водоскидних споруд.

Продовжують ремонтувати дорогу до Східниці, фото-1, фото - Автомагістраль-Південь Продовжують ремонтувати дорогу до Східниці, фото-2, фото - Автомагістраль-Південь Продовжують ремонтувати дорогу до Східниці, фото-3, фото - Автомагістраль-Південь

Планують відремонтувати 40 км. автошляху до кінця серпня 2020 року.До ремонтних робіт залучено понад 70 працівників та 50 одиниць техніки.

Крім того. не забули й про дорогу у населених пунктах Опори та Меденичі, де зараз виконують роботи зі встановлення бортового каменю та облаштування тротуарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі