• Головна
  • Продовжують ремонтувати дорогу до Східниці
20:00, 15 травня 2020 р.

Продовжують ремонтувати дорогу до Східниці

Продовжують ремонтувати дорогу до Східниці

На Львівщині триває ремонт ділянки дороги на виїзді з курортної Східниці, - повідомляє Автомагістраль-Південь.

На 6-кілометровій ділянці дроги проводятьпідготовчі роботи з розпушення зношеного асфальтобетонного покриття фрезою та поступове його планування автогрейдером і ущільнення котками.

Наступними основними етапами робіт буде влаштування шару основи зі щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом, а також двошарового асфальтобетонного покриття: вирівнюючого шару із дрібнозернистого асфальтобетону та верхнього шару покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону товщиною 5 см кожний.

Ділянка дороги пролягає у гірській місцевості, яка вимагає додаткових заходів із водовідведення з проїжджої частини та захисту земляного полотна від розмивів. Для цього передбачено влаштування прикромочних лотків та водоскидних споруд.

Планують відремонтувати 40 км. автошляху до кінця серпня 2020 року.До ремонтних робіт залучено понад 70 працівників та 50 одиниць техніки.

Крім того. не забули й про дорогу у населених пунктах Опори та Меденичі, де зараз виконують роботи зі встановлення бортового каменю та облаштування тротуарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...