• Головна
  • Як називали новонароджених малят з початку року?
20:15, 13 травня 2020 р.

Як називали новонароджених малят з початку року?

Як називали новонароджених малят з початку року?

Більшість українців, обираючи ім'я для своєї дитини, заглядають в церковний календар та обирають імена котрогось із святих, щоб дитина мала захист та заступництво ангела-охоронця.

А чи знаєте Ви, яким іменам надавали перевагу на Львівщині з початку 2020 року?  

Як пише tvoemisto.tv з посиланням на Головне управління статистики у Львівській області, за підсумками 2019 року найпопулярнішим іменем для хлопчиків було Матвій,а станом на кінець квітня 2020 року першість має Максим. Матвії опинились на другому місці. За ними ідуть імена Данило, Артем, Давид, Денис, Дем'ян, Андрій, Владислав, Марко.

У 2019 році дівчаток найчастіше називали іменем Софія. У 2020 поки що лідирує ім'я Анна, на другому місці – Марія, а Софії опинились на третьому. Далі в переліку найпопулярніших імен для дівчат – Анастасія, Емілія, Вероніка, Вікторія, Меланія, Яна та Ангеліна.

Як назвати дітей у травні?

Хлопчикам підійдуть такі імена: Сергій, Іван, Кирило, Василь, Артем, Захар, Степан, Макар, Микита, Леонід, Семен, Антон, Данило, Вадим, Олександр, Мстислав, Андрій, Єгор, Юрій, Платон, Максим, Віктор.

Новонародженим в травні дівчаткам підійдуть: Дарина, Клавдія, Світлана, Лідія, Ганна, Алла, Лариса, Ірина, Галина, Анастасія, Василина, Тамара, Єва, Ніка, Софія.

Цей перелік має не рекомендаційний, а виключно інформаційний характер. Батьки вільні у виборі імені та вправі назвати дитину згідно своїх вподобань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...