• Головна
  • Чому дівчата обирають поганих хлопців? Пояснення психологів
08:00, 14 травня 2020 р.

Чому дівчата обирають поганих хлопців? Пояснення психологів

Чому дівчата обирають поганих хлопців? Пояснення психологів, фото-1

Ви теж інколи ловите себе на думці, чому добрі, розумні й виховані дівчата здебільшого обирають "поганих", крутих й брутальних хлопців? При цьому, дівчата ладні неодноразово терпіти й пробачати абсолютно невиправдані й дурні вчинки чоловіків. А ті, користуючись довірою своїх половинок, раді й старатись! 

Зрештою, добрі дівчата закривають очі на все, а потім опиняються використаними й "кинутими". Але, чому ж дівчата обирають поганих хлопців? Детальніше про це написав сайт 24tv.ua з посиланням на журнал Good House.

Чому дівчата обирають поганих хлопців?

"Погані" хлопці звільняють дівчат від тиску бути "добрими"

Бунтівні риси дівчини, як правило, пригнічуються в дитинстві, оскільки жінки соціалізуються на доброзичливість і прихильність. Адже, як запевняє психологиня Сара Меланкон, в основному "нас приваблюють такі якості в інших, які ми б самі хотіли мати".

Доктор Каннінгем додає: "Якщо жінки не відчувають себе сильними та незалежними, вони можуть захотіти такого в житті".

Погані хлопці – захопливі, різні і "заборонені"

"Погані хлопці можуть бути бажаною зміною від звичайних типів партнерів дівчини. Особливо, якщо жінкам нудно", – каже доктор Фугер.

До того ж, погані хлопці можуть здаватися "забороненими", що ще більше додає їм привабливості в очах деяких жінок. "Коли ми хочемо чогось, що не можемо отримати, наше бажання цього зростає", –  додає експертка Меланкон.

Чому дівчата обирають поганих хлопців? Пояснення психологів, фото-2

Дівчата думають, що погані хлопці захистять їх

Жінки, які відчувають себе під загрозою часто підпадають під чари поганих хлопців, адже ті зневажають соціальні норми. Так, дівчата вважають, що з такими хлопцями будуть почуватися більш захищеними.

Жінки обирають поганих хлопців, щоб бути не такою, як всі

Багато жінок, за словами експертів, обирають таких чоловіків через глибинне і часто неусвідомлене бажання бути не такою, як усі. Вони хочуть за допомогою партнера здаватися кращими, ніж інші, привернути до себе увагу і виділитися з натовпу.

Окрім того, психологи вважають, що такий вибір жінок пов'язаний зі стосунками ще з дитинства. Коли батьки не приділяли достатньо уваги дочці, не говорячи, що вона найкрасивіша, забували про її Дні народження, не звертають на неї увагу тощо.


Джерело: 24tv.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...