• Головна
  • 5 ознак, що ви перегнули з вживанням алкоголю в ізоляції
08:52, 10 травня 2020 р.

5 ознак, що ви перегнули з вживанням алкоголю в ізоляції

Спалах коронавірусу спричинив зростання попиту на туалетний папір, гречку і алкоголь. Багато людей закуповуються різними алкогольними напоями, щоб їм було не нудно в ізоляції.

Хм, мабуть можна погодитися з тим, що алкоголь допомагає впоратися зі стресом через пандемію. Однак, якщо ви починаєте свій день з пива, а закінчуєте горілкою, пора задуматися про алкогольну залежність. Надмірне вживання алкоголю може негативно позначитися на стані здоров'я.

1. Випиваєте, щоб покращився настрій

Перший дзвіночок алкоголізму. Пити заради гарного настрою-дуже поганий знак. Ви вже не можете самостійно впоратися з тривогою і стресом, тому шукайте більш легкі шляхи опору. Нещодавно ВООЗ заявила про те, що алкоголь тільки підвищує ризики підхопити коронавірус.

2. Ви випиваєте, тому що вам нудно

Думки про те, що доведеться провести вечір на самоті біля телевізора, наганяють на вас тугу. І ви йдете в магазин за черговою порцією алкоголю, щоб життя навколо здавалася більш прекрасною. Це теж поганий знак. Треба шукати веселощі в іншому.

3. Ви випиваєте під час роботи

Багато компаній перейшли на віддалену роботу. Для деяких людей такий хід подій виявився стресовою ситуацією. Виросла спокуса випити пляшечку пива під час виконання робочих обов'язків вдень — це жахливо. Пам'ятайте, що ви повинні вести себе так, як вели б себе в офісі. Ви ж не стали б ходити перед начальником з пляшкою пива в руках?

4. Ви постійно поповнюєте запаси алкоголю

Не проходить і години, щоб ви не подумали про те, чи вистачить вам пива, яке є вдома. Тому Ви вічно третеся біля холодильника, перевіряючи свої запаси. І в разі, якщо не вистачає пари пляшок, ви йдете в магазин і купуєте їх.

5. Ви хочете кинути пити, але не можете

Головна ознака того, що у вас алкоголізм. Ви вже не можете самостійно впоратися зі своєю залежністю, а значить пора звернутися до фахівця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...