• Головна
  • Максим Козицький відвідав Трускавець та Дрогобич: результати робочої поїздки голови ЛОДА
15:08, 8 травня 2020 р.

Максим Козицький відвідав Трускавець та Дрогобич: результати робочої поїздки голови ЛОДА

У межах робочої поїздки Львівщиною, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький завітав на Дрогобиччину. Побував у Трускавці та Дрогобичі, зокрема,  на місці обвалу будинку по вул. Грушевського та на місці утвореного 15 березня провалля, поблизу Стебника.

Дрогобич

Максим Козицький відвідав Трускавець та Дрогобич: результати робочої поїздки голови ЛОДА , фото-1, фото - Максим Козицький

фото - Максим Козицький

9 квітня Максим Козицький підписав розпорядження про розподіл коштів з резервного фонду держбюджету на купівлю житла для людей, які втратили свої домівки після обвалу під’їзду багатоповерхівки.

Ситуація перебуває на постійному контролі облдержадміністрації та Уряду. Відтак, виконавчому комітету Дрогобицької міської ради вже скерували 30 мільйонів гривень. Надходження ще 10 очікується в червні, - повідомляє Максим Козицький.

За словами мера міста Дрогобича Тараса Кучми, для постраждалих закуповують перші 29 нових домівок.

Трускавець

У Трускавці Максим Козицький оглянув хід виконання робіт у НВК "СЗШ №2-гімназія" й заявив, що на базі школи створять Регіональний центр сприяння здорового способу життя.

Максим Козицький відвідав Трускавець та Дрогобич: результати робочої поїздки голови ЛОДА , фото-2, фото - Максим Козицький

фото - Максим Козицький

Зокрема, проєктом передбачено проведення заходів з термомодернізації будівлі, а саме:

реконструкція фасаду з утепленням мінеральними плитами, утеплення цоколю, реконструкція покрівлі з влаштуванням шатрового даху.

Окрім того, заплановане будівництво мансардних приміщень, реконструкція внутрішніх інженерних мереж, а саме:

системи опалення, холодного та гарячого водопостачання, водовідведення та побутової каналізації, реконструкція електроосвітлення із заміною світильників, реконструкція системи вентиляції, блискавкозахист.

Провалля

Побував голова ЛОДА й поблизу провалля, що утворилось неподалік дороги Трускавець-Дрогобич.

У зв’язку із ситуацією, що склалась водогін, "Гірне-Дрогобич" перенесуть за межі небезпечної зони.

24 квітня Кабінет міністрів погодив виділити 26.666 млн гривень на перенесення магістрального водогону “Гірне-Дрогобич” за межі гірничого відводу Стебницького "Полімінералу" на Дрогобиччині.

Геологи зазначають, що незаповнені підземні порожнини, які утворилися після видобування калійної солі, можуть провокувати обвал порід і надалі. Тому основні лінії і мережі комунікацій - дорогу, водогін та електромережі - потрібно переносити.

Джерело інформації: голова ЛОДА Максим Козицький

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...