• Головна
 • У Трускавці пом'якшують карантин: що працюватиме, а що ні?
12:35, 8 травня 2020 р.

У Трускавці пом'якшують карантин: що працюватиме, а що ні?

8 травня у Трускавці відбулось дистанційне позачергове онлайн-засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, - повідомляє Трускавецька міська рада.

На засіданні комісія вирішила пом'якшити деякі карантинні обмеження, зокрема, дозволили діяльність з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках просто неба, діяльності адвокатів, нотаріусів, аудиторів та психологів, надання стоматологічної допомоги й також послабили низку інших обмежень.

Також комісія продовжила заборону  на міські пасажирські перевезення та відвідування закладів освіти.

Детальніше читайте далі.

Що дозволили?

 • Діяльність з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках просто неба за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як двох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років).
 • Надання стоматологічної допомоги.
 • Діяльності адвокатів, нотаріусів, аудиторів та психологів.
 • Роботу торговельного (виключно в магазинах, зокрема магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення за умови забезпечення персоналу та відвідувачів засобами індивідуального захисту, перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.
 •  Безпосередній прийом відвідувачів за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, може здійснюватися за рішенням власника (органів управління).
 • Діяльність музеїв, музеїв просто неба та історико-культурних заповідників відповідно до подання керівника закладу культури та за рішенням власника (органу управління) без безпосереднього прийому відвідувачівю
 • Проведення у театрах, цирках, концертних організаціях, художніх (мистецьких) колективах за рішенням органів управління репетицій, тренувань та інших заходів, які не передбачають одночасного зібрання великої кількості осіб (до 50 осіб), без глядачів.

Також ввели й низку інших пом'якшень.

На що продовжили заборону?

 • Відвідування закладів освіти її здобувачами до 22 травня 2020 року на усій території м. Трускавець до 22.05.2020 р.
 • Міські пасажирські перевезення по м. Трускавець на час карантину до 22.05.2020 року.
 • Проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, індивідуальних тренувальних занять.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#трускавець #карантин #обмеження #пом'якшення
live comments feed...