• Головна
  • У Трускавці відкриватимуть продуктовий ринок, а у Дрогобичі запрацював овочевий
15:01, 7 травня 2020 р.

У Трускавці відкриватимуть продуктовий ринок, а у Дрогобичі запрацював овочевий

Вслід за Дрогобичем, у Трускавці планують відкривати продуктовий ринок, але спершу його перевірять на готовність приймати відвідувачів в теперішніх карантинних умовах.

8 травня особисто проінспектує трускавецький ринок керівник управління Держпродспоживслужби на Дрогобиччині Олександр Загорський, - повідомляє Трускавецька міськрада.

Вже звичними головними умовами роботи підприємства є дотримання протиепідемічних заходів.

Зокрема, стежитимуть за дезінфекцією приміщень, забезпеченням соціальної дистанції,  наявність антисептиків, масок чи респіраторів тощо.

Адміністрація ринку повідомляє, що ринок готується до оперативної діяльності з урахуванням вимог МОЗ України, щоб уникнути ситуацій, які мали місце в сусідніх містах під час відкриття ринків в умовах карантину.

Дрогобич

7 травня, у Дрогобичі відновлено роботу овочевої частини центрального ринку. Напередодні там провели всі необхідні дезінфекційні заходи, які проводитимуть щоденно кілька разів на день, - інформує Дрогобицька міськрада.

Впускають на ринок через один вхід. При вході покупцям вимірюють температуру, стежать за наявністю масок чи респіраторів. 

Запрацював і м`ясний павільйон на площі Малий ринок. Підприємці, яких у м'ясному павільйоні працює 22, до кінця завершення карантину працюватимуть почергово: 11 підприємців одного тижня та 11 – іншого.

Також перегляньте:

У Бориславі відновлюють рух транспорту

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#трускавець #дрогобич #ринок #карантин
live comments feed...