Морять голодом 850 овець. Закривають в ангарі без медичної допомоги та їжі

На Львівщині 850 овець морять голодом, закривають в ангарі без можливості отримати медичну допомогу та їжу. У такій ситуації вівці опинились через рейдерське захоплення. 

"У власника тварин не вийшло реалізувати плани з будівництва ферми і тварин вирішили продати. Коли власник з покупцем приїхали в державне агентство з ідентифікації тварин, то з'ясувалося, що вівці значаться на продавці та частина їх була перепродана в 2019 році. Під приводом того, що у власника овець є заборгованість перед "Меринос-Захід", овець закривають в ангарі і не дають можливості надати їм медичну допомогу і привезти їжу і воду", - повідомляє UAnimals.

Морять голодом 850 овець. Закривають в ангарі без медичної допомоги та їжі, фото-1, фото - UAnimals
фото - UAnimals

На жаль, допомогти тваринам ніяк не можуть, бо ангари - приватна власність. Не в силі змінити ситуацію і поліція.

"Директор «Меринос-Захід» Олексій Шувалов в категоричній формі відмовив у доступі медиків до тварин в присутності 6 представників поліції м. Дрогобич", - йдеться у повідомленні.

На підприємстві знайшли численні могильники з похованням тварин. Активісти почали їх розкопувати і виявили поховання  з бірками овець власника. 

Морять голодом 850 овець. Закривають в ангарі без медичної допомоги та їжі, фото-2, фото - UAnimals Морять голодом 850 овець. Закривають в ангарі без медичної допомоги та їжі, фото-3, фото - UAnimals

Під тиском громадськості корми вчора були дані тваринам. Через те, що доступу на ферми немає, не відомо, що відбувається зі здоров'ям тварин і скільки їх залишилося. Попередні бірки з овець зняті та перебиті нові, і частина тварин перепродана.

вівці рейдерське захоплення ферма голод
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі