• Головна
  • У Львові випробують препарат проти коронавірусу
08:00, 7 травня 2020 р.

У Львові випробують препарат проти коронавірусу

У Львівській інфекційній лікарні проводитимуть клінічні випробування українського препарату на пацієнтах, що інфіковані COVID-19. 

Указ про клінічні випробування  препарату підписав Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

"Дозволити проведення клінічного випробування лікарського засобу, призначеного для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення, локалізацію та ліквідацію коронавірусної хвороби (COVID-19), згідно з додатком", - йдеться в наказі.

Відділення реанімації та інтенсивної терапії Львівської обласної інфекційної лікарні визначене основною для прийому й лікування хворих на коронавірус, тому й увійшло до переліку медзакладів, у яких проводитимуть клінічні випробування.

У Львові випробують препарат проти коронавірусу, фото-1, фото - Zaxid.Net

фото - Zaxid.Net

"Біовен 10"виробляє українська компанія. Імуноглобулін G – клас антитіл, що складають близько 75% усіх антитіл плазми крові людини. Найбільш ефективні проти вірусів, нейротоксинів, малярії тощо.

"Відбувся значний прорив у справі пошуку антидоту проти COVID-19. Антидот розпізнає вірус і нейтралізує його в тілі хворої людини".

Нагадаємо, 22 квітня Офіс президента повідомив, що в Україні розпочалися клінічні дослідження вітчизняного лікарського засобу, який, за попередніми висновками українських учених, може суттєво знизити смертність від Covid-19.

Також перегляньте:

За два місяці в Україні померло більш як 100 тисяч українців. І це не від коронавірусу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #львів #препарат #випробовування
live comments feed...