У Бориславі запрацював ринок. ФОТО

Ринок у Бориславі перевірили на дотримання протиепідемічних норм й не виявили порушень. Отож, з 5 травня, ринок відновив свою роботу. 

Що було:

У суботу, 2 травня, після карантинної паузи, ринок у Бориславі відновив свою діяльність. Головною умовою роботи ринку було дотримання всіх протиепідемічних заходів. Проте, як повідомив Ігор Яворський,за результатами перевірки Держпродспоживслужби, встановлено порушення вимог дотримання протиепідемічних заходів. Директору МКП "Ринок" дано термін до вівторка на їх усунення.

Що стало:

Після перевірки на дотримання протиепідемічних заходів Держпродспоживслужбою, з 5 травня ринок у Бориславі знову запрацював.

На територію ринку пускають водночас 24 осіб. Але по одному, через окремий вхід. Відвідувачам вимірюють температуру, кожні три години проводиться дезінфекція, а продавці повинні дотримуватись дистанції не менш як в 3 м. 

За виконанням названих заходів слідкує інспектор Держпродспоживслужби, який у випадку порушення вживатиме відповідних заходів.Працівниками поліції здійснюється контроль за недопущенням несанкціонованої торгівлі.

У Бориславі запрацював ринок. ФОТО, фото-1, фото - Бориславська міська рада У Бориславі запрацював ринок. ФОТО, фото-2, фото - Бориславська міська рада У Бориславі запрацював ринок. ФОТО, фото-3, фото - Бориславська міська рада У Бориславі запрацював ринок. ФОТО, фото-4, фото - Бориславська міська рада У Бориславі запрацював ринок. ФОТО, фото-5, фото - Бориславська міська рада
борислав ринок торгівля карантин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі