15:47, 4 травня 2020 р.

Гадюка у Дрогобичі. Відео

фото ілюстративне - взято із вільного доступу

фото ілюстративне - взято із вільного доступу

У Дрогобичі зустріли гадюку, яка, щоб погрітись на сонці, розляглась посеред трави. 

На щастя, очевидець, який й зафіксував гадюку на відео, відразу її помітив й убезпечився від контакту із нею. 

Гадюка нібито було спокійна, тож її палицею відсунули вбік. Але, з приходом весни, випадки зустрічі з небезпечними плазунами почастішають. Тому варто бути обачними, особливо коли ходите по травах чи лісній місцевості.

До речі, нещодавно гадюку побачили й у Трускавці. Лазила вона біля школи. Дізнатися детальніше про цей випадок можна за посиланням: 

У Трускавці біля школи лазять гадюки. Відео

Гадюка звичайна (Карпатська)

Отрута звичайної гадюки за механізмом токсичної дії є отрутою переважно геморагічної (викликає крововилив), кровозгортаючої та місцевої некротичної дії. Чим ближче місце укусу до голови, тим він небезпечніший. Навесні отрута гадюки більш токсична, ніж влітку. Укус гадюки викликає наростаючий біль. За крововиливом розповсюджується затікання. При попаданні отрути в кров загальна реакція може розвиватися одразу або через деякий час — пів години, годину. Найчастіше це відбувається через 15-20 хвилин (дані з різних джерел). З'являється в'ялість, головний біль, нудота, інколи блювання, пришвидшений пульс, паморочиться голова. Але попри те, що отрута гадюки досить сильна, летальні випадки трапляються досить рідко, - пише Вікіпедія.

фото ілюстративні 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дрогобич #гадюка #змія #трускавець #школа
live comments feed...