• Головна
  • У парку в рамках безпеки повирубували старі та сухі дерева, - Трускавецька міськрада пояснила ситуацію
16:11, 30 квітня 2020 р.

У парку в рамках безпеки повирубували старі та сухі дерева, - Трускавецька міськрада пояснила ситуацію

У Трускавці триває реконструкція площі біля нижнього бювету. Зокрема, в рамках реконструкції повирубували дерева, очистили від старого покриття сходи й приступили до площі. Масштаби будівництва серйозні й дозволяють сподіватись на хороший результат, повідомляє Трускавецька міська рада.

На сторінці у Фейсбук Трускавецький Автомайдан опублікували відео, як на площі вирубують дерева.У коментарях до відео виникло обурення - люди пишуть, що дерева рубають надармо і це не реконструкція площі, а винищування природи.

Стосовно вирубки дерев, Трускавецька міська рада на сторінці у Фейсбук оприлюднила інформацію. Йдеться, що в рамках безпеки та ефективнішої реалізації проєкту повирубували старі за сухі дерева. 

"Цими днями, в рамках безпеки та ефективнішої реалізації проєкту було вивільнено територію від аварійних старих дерев, які всихають. З дозволу Львівського департаменту екології усунули 4 липи, 4 граби та один дуб. Документ на кожне дерево отримало ТОВ «Трускавецькі лікувальні води», яке і проводить реконструкцію".

Якщо на території ростимуть аварійні дерева, які можуть впасти в разі буревію, це може призвести до нищення покриття та великих збитків. Тому, по завершенню реконструкції, біля бювету мінеральних вод, замість старих дерев висадять нові декоративні, які підходитимуть до ландшафту та нового вигляду площі, - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#трускавець дерева вирубка парк площа реконструкція міська рада
live comments feed...