• Головна
  • Винищувачі ВПС США зафіксували НЛО, - підтвердили у Пентагоні
17:00, 28 квітня 2020 р.

Винищувачі ВПС США зафіксували НЛО, - підтвердили у Пентагоні

Фото з інтернет-мережі

Фото з інтернет-мережі

У Пентагоні офіційно підтвердили інформацію про виявлення НЛО.

Ще у 2004 та 2015 роках у інтернет-мережі ширились відео нібито з винищувачів США, які зафіксували у небі неопізнані літаючі об'єкти. Така інформація набула резонансу, проте офіційного підтвердження про зустріч американських літаків  з НЛО від того часу так і не було.  

Тепер на сайті Пентагону офіційно підтвердили, що літаки ВПС США справді у 2004 та 2005 роках зафіксували літаючі об'єкти, які до цього часу залишаються неопізнаними. 

"Повітряні явища, що спостерігаються у відео, залишаються охарактеризованими як "невстановлені".

"Після ретельного огляду відомство дійшло висновку, що дозвіл на офіційне оприлюднення цих відеороликів не виявляє жодних засекречених можливостей чи систем, а також не заважає подальшим розслідуванням вторгнення у військовий повітряний простір невстановлених повітряних об'єктів", – зазначили у Пентагоні.

Як пише "РБК-Україна", першими, хто опублікував ці відео, були активісти дослідницької групи To The Stars Academy of Arts & Science, співзасновником якої є колишній вокаліст гурту Blink-182 Том ДеЛонг.

Однак активісти відзначили, що об'єкт на відео не має крил, не має газового шлейфа, які властиві усім земним технологіям. Тому було висунуте припущення, що на відео зображене НЛО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#НЛО пентагон винищувачі відео
live comments feed...