• Головна
  • Новопризначений генпрокурор "зливає" справу Гандзюк, - Хто замовив Катю Гандзюк?
15:53, 27 квітня 2020 р.

Новопризначений генпрокурор "зливає" справу Гандзюк, - Хто замовив Катю Гандзюк?

"Венедіктова злила справу Гандзюк" - під таким заголовком розмістили допис у Фейсбук на сторінці Хто замовив Катю Гандзюк?.

"Сьогодні о 16.00 год відбудеться брифінг представників Офісу Генерального прокурора України. Нам стало відомо, що на ньому збираються оголосити про завершення розслідування по Мангеру і Левіну", - йдеться у повідомленні.

Суть допису

"У нас єдине пряснення: інформація, що Мангер збирав гроші підтверджується. Зібрав. Заніс. Домовився".

  • До кінця розслідування ще три місяці. Слідчі дії та негласні слідчі дії - незавершені. Не завершили навіть ті слідчі дії, які були ініційовані потерпілими і клопотання по яким були задоволені.
  • Саме передати справу до суду “як є” (без збору додаткових доказів) уже дуже довго просять адвокати одного із замовників вбивства - Владислава Мангера. Розраховуючи таким чином на виправдовувальний вирок;
  • ГПУ підтримала вимоги адвокатів Мангера.
  • Організатор злочину Олексій Левін так і не дав свідчень і заявив про відмову співпраці зі слідством, Павловський також не дав жодних свідчень.

"Очевидно, що Мангер домовився з ГПУ на найвищому рівні, щоб отримати гарантії недоторканності саме зараз. Інакше важко пояснити навіщо слідству нехтувати 3-ма місяцями, які залишились для збору доказів і обривати слідчі дії", - пише Хто замовив Катю Гандзюк?.

Глава Генпрокуратури Венедіктова

Як пише rbc.ua,  кандидатуру Венедіктової запропонував парламенту президент Володимир Зеленський. Відповідний проект постанови №3227 був зареєстрований у Верховній раді 16 березня.

Призначення Ірини Венедіктової на посаду генерального прокурора України підтримали 269 депутатів. ("Слуга народу" - 224 голосів, ОПЗЖ - 3; "За майбутнє - 16; "Довіра"- 13; позафракційні - 13).

З 27 грудня 2019 року Венедіктова працювала на посаді в.о. голови Державного бюро розслідувань.

Катя Гандзюк

До нападу активістка працювала у міській владі Херсону у якості виконуючої обов'язки керуючого справами виконавчого комітету Херсонської міської ради, а також була радником мера міста Володимира Миколаєнка.

Як пише dw.com/uk, Катерина Гандзюк відома своєю критикою правоохоронців і представників місцевої влади, яка часом набувала доволі різких форм.

Друзі активістки звертають увагу, що у пані Гандзюк було два головних "напрямки", за якими вона мала принципових опонентів: це протидія "проросійським рухам" у Херсоні, а також боротьба з корупцією певних підрозділів місцевої поліції.

Вона разом з іншими активістами активно виступала проти "проросійських сил" у регіоні, особливо під час спроб влаштувати так звану "російську весну" на півдні України у 2014 році.

Пані Гандзюк жорстко критикувала силовиків за бездіяльність у боротьбі з проросійськими та сепаратистськими групами у регіоні.

Катерина Гандзюк мала конфлікт з начальником Управління захисту економіки в Херсонській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Артемом Антощуком.

У вересні 2017 року вона звинуватила Антощука у корупції.

"Артеме Ігоровичу (Антощук), ані я, ані мої колеги не планують з вами домовлятися і не плануємо вам платити", - написала вона тоді у Facebook.

Новопризначений генпрокурор "зливає" справу Гандзюк, - Хто замовив Катю Гандзюк?, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...