• Головна
  • Борислав: зарплата та перевезення медиків, забезпечення інсуліном, закриття кладовищ
21:17, 23 квітня 2020 р.

Борислав: зарплата та перевезення медиків, забезпечення інсуліном, закриття кладовищ

Виділили додаткові кошти на зарплату медикам з Борислава та перевезення працівників Бориславської міської лікарні, виконано розподіл субвенції з державного бюджетуна забезпечення мешканців міста препаратами інсуліну, а також прийнято рішення про закриття кладовищ.

Детальніше про це читайте далі за інформацією Бориславської міської ради:

Виплата боргу медикам 

"Сьогодні, 23 квітня, на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про перерозподіл фінансового ресурсу, що дозволить в повній мірі закрити готівковий борг по виплаті заробітної плати медичним працівникам КНП «Центральна міська лікарня м. Борислава». Для цієї цілі було виділено 431 000 грн. з міського бюджету".

Перевезення медпрацівників

"Для КНП «ЦМЛ м. Борислава» виділено з міського бюджету 40 000 грн. на фінансування організації транспортних перевезень працівників підприємства. Відповідне рішення було прийнято під час засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради 23 квітня. На сьогодні ЦМЛ проведено організаційну роботу щодо заключення договору".

Забезпечення інсуліном

"Як доповів начальник фінансового управління Юрій Петрів, було виконано розподіл субвенції з державного бюджету в сумі 400 000 грн., які було виділено міському бюджету міста Борислава на забезпечення мешканців міста препаратами інсуліну".

"Відповідно до розподілу, з коштів від державного бюджету буде здійснюватись щомісячне фінансування в розмірі 66 600 грн.. Загальна потреба в інсуліні пацієнтів ЦМЛ м. Борислава складає близько 118 000 грн. на місяць".

Закриття кладовищ

"З метою протидії поширенню коронавірусної хвороби сьогодні на засіданні координаційного штабу із ліквідації НС було прийнято рішення закрити міські кладовища для відвідувачів. Виняток становлять лише випадки здійснення поховання померлого, за умови дотримання протиепідемічних правил, зокрема участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1.5 метри. Контроль за дотриманням цього рішення здійснюватиметься працівниками Муніципальної варти та Бориславського відділення поліції".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Борислав інсулін медики зарплата борг перевезення новини
live comments feed...