• Головна
  • В Україну повернулись медики, які допомагали колегам у Італії
17:55, 23 квітня 2020 р.

В Україну повернулись медики, які допомагали колегам у Італії

В Україну повернулись медики, які допомагали колегам у Італії

В Україну прибули медики, котрі допомагали в боротьбі з коронавірусом італійським колегам, - про це повідомив заступник голови МВС Антон Геращенко.

Українські лікарі пробули в Італії понад три тижні.

Загалом, від України у Італії в містах Пезаро та Урбіно працювали 20 медиків: 10 лікарів системи Міністерства охорони здoров'я України та 10 представників системи охорони здоров'я МВС. 

"Медики вивчали процес діагностики та лікування пацієнтів, ознайомились з протоколами лікування та ліками, які застосовуються, а також були присутніми при хірургічних втручаннях. Уже спланована серія телеконференцій для того, щоб передати набутий досвід колегам, які працюють з важкими пацієнтами", - пише МВС України.

Як розповідають наші лікарі, працювали вони за графіком 6 годин зранку, 6 годин ввечері або 12 годин уночі. Ставились до них на рівні з італійськими медиками. Для українців найбільшою перемогою є те, що в Італії їм щиро вдячні за допомогу й неабияк цінують такий український вчинок.

"Я дуже вдячний за той досвід боротьби з новою інфекційною хворобою, якого ми досі не мали. Це фаховий досвід. Ще більше нас вразили те позитивне відношення лікарів і надія, з якою на нас дивилися італійські громадяни,

– розповів один з медиків Дмитро Шкорупій", йдеться на 24tv.ua.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Італія Україна Медики допомога досвід
live comments feed...