• Головна
  • Вакцинацію проти коронавірусу можуть розпочати вже у жовтні
13:58, 23 квітня 2020 р.

Вакцинацію проти коронавірусу можуть розпочати вже у жовтні

Спеціалісти з лабораторії Мартіна Бахман від Інституту імунології Бернського університету створили унікальну вакцину проти коронавірусу. ЇЇ вже випробовують на людях, а загальну вакцинацію у Швейцарії можуть розпочати вже у жовтні.

Про це інформує 24tv.ua з посиланням на Swissinfo.ch.

Унікальність вакцини полягає у використанні так званих "вірусоподібних часткок", які – на відміну від самого вірусу – не є інфекційними та забезпечують організму хорошу імунну реакцію.

Вчені сподіваються успішно провести клінічні випробовування до середини осені й почати вакцинацію громадян.

З моменту початку пандемії коронавіруса і оголошеного Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) в кінці січня 2020 року надзвичайного стану, пройшло вже кілька тижнів і поки більшість міжнародних експертів в області охорони здоров'я були єдині в тому, що появи на ринку вакцини від коронавіруса можна очікувати не раніше ніж через 12-18 місяців.

«Однією з особливостей Швейцарії як країни є її прагматизм. І коли мова йде про прискорення процесу пошуку (такий) вакцини (як ця), всі зацікавлені інституції та структури тут скоріше стали схильні знайти загальновизнаний компроміс, проявляючи готовність працювати злагоджено».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...