• Головна
  • У хворого, що катався на "швидкій" Дрогобич-Борислав-Львів, виявили коронавірус
20:24, 22 квітня 2020 р.

У хворого, що катався на "швидкій" Дрогобич-Борислав-Львів, виявили коронавірус

У хворого, що катався на "швидкій" Дрогобич-Борислав-Львів, виявили коронавірус

У пацієнта, котрий в ніч з 16 на 17 квітня бригадою екстреної медичної допомоги був доставлений в інфекційне відділення Бориславської ЦМЛ з ознаками задухи виявили коронавірус, - повідомляє на сторінці у Фейсбук Ігор Яворський.

Спершу хворого із Дрогобича госпіталізували у інфекційне відділення Бориславської ЦМЛ, згодом його доставили у Львів. Чому чоловіка не оглядали у Стебницькій лікарні, яка перепрофільована як опорна для лікування хворих з коронавірусом, відповів міський голова Борислава Ігор Яворський на сторінці у ФБ:

"У зв’язку з тим, що Стебницька інфекційна лікарня перепрофільована як опорна для лікування хворих з діагнозом Covid-19, інфекційне відділення Бориславської ЦМЛ визначене для прийому пацієнтів з регіону з всіма іншими інфекційними захворюваннями (окрім коронавірусу), тому швидкою пацієнт був доставлений саме в Бориславську лікарню".

При зборі епіданамнезу встановлено, що пацієнт в контакті з хворим на Covid19 не був, закордоном не перебував і клініки Covіd19 у нього не спостерігалось, у працівників ЕМД не виникло підозри на коронавірусне захворювання. 

Сьогодні зранку отримано результати з Лабораторного центру про підтверджений діагноз Covid-19 у цього пацієнта, - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коронавірус Трускавець Борислав Стебник Львів
live comments feed...