Чи готова Стебницька лікарня до коронавірусу? Відповідь дали у Дрогобицькій міськраді

Стебницька лікарня готова на 100% до прийому інфікованих на коронавірус, - пише Дрогобицька міська рада.

Ось таку інформацію про готовність лікарні опублікували на сайті Дрогобицької міської ради:

"У лікарні спорудили нову кисневу станцію та відновили киснепровід, який не працював більш як 25 років.

Зараз у лікарні функціонує 140 точок доступу до кисню, з яких 100 – нові, встановлені додатково. До цих точок також є всі необхідні маски та зволожувачі. У лікарні є 4 апарати ШВЛ.

Для прийому інфікованих облаштовано 13 палат, які вміщають до 40 пацієнтів.

Облаштовано й кімнати для відпочинку та переодягання медичних працівників, закуплено необхідні контейнери для утилізації відходів".

Чи готова Стебницька лікарня до коронавірусу? Відповідь дали у Дрогобицькій міськраді, фото-1, Фото - Дрогобицька міська рада Чи готова Стебницька лікарня до коронавірусу? Відповідь дали у Дрогобицькій міськраді, фото-2, Фото - Дрогобицька міська рада Чи готова Стебницька лікарня до коронавірусу? Відповідь дали у Дрогобицькій міськраді, фото-3, Фото - Дрогобицька міська рада Чи готова Стебницька лікарня до коронавірусу? Відповідь дали у Дрогобицькій міськраді, фото-4, Фото - Дрогобицька міська рада Чи готова Стебницька лікарня до коронавірусу? Відповідь дали у Дрогобицькій міськраді, фото-5, Фото - Дрогобицька міська рада Чи готова Стебницька лікарня до коронавірусу? Відповідь дали у Дрогобицькій міськраді, фото-6, Фото - Дрогобицька міська рада Чи готова Стебницька лікарня до коронавірусу? Відповідь дали у Дрогобицькій міськраді, фото-7, Фото - Дрогобицька міська рада

Нагадаємо, Стебницька міська лікарня прийматиме інфікованих коронавірусом. Направлятимуть у Стебник хворих з Дрогобицького району в разі переповнення Львівської лікарні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі